Nauczycielki z MZS 1 nagrały teledysk, w którym same występują

Kobiety w aucie
fot. mzs nr 1 / facebook.com Na oficjalnym fejsbukowym profilu Miejskiego Zespołu Szkół nr 1 w Bolesławcu opublikowano teledysk, w którym cztery nauczycielki siedzą w aucie i śpiewają do znanych przebojów. Przy każdym fragmencie zmieniają stylizację.
istotne.pl 0 edukacja, facebook

Reklama

Anna Strabucha, Katarzyna Olkuska, Iwona Orawiec i Agnieszka Mikiciuk nagrały teledysk dla swoich uczniów. Akcja związana jest z organizowanym w Miejskim Zespole Szkół nr 1 Dniem Języków Obcych, który w tym roku odbywał się pod muzycznym hasłem.

– Uczniowie bardzo się starają, przygotowują dla nas wiele rzeczy, występują, więc zrobiłyśmy to dla nich – mówi Anna Strabucha.

Jednym z etapów Dnia Języków Obcych był Festiwal Piosenki Obcojęzycznej. Uczniowie przygotowywali przez siebie wybrane utwory w językach obcych. Każda klasa miała za zadanie odegrać teledysk do swojej piosenki. Uczniowie i nauczycielki, tak jak nakazywała formuła festiwalu, zaaranżowali na nowo istniejące już w sieci teledyski. Pierwsze miejsce zdobyła klasa III A, na drugim miejscu uplasowała się klasa I B, a na trzecim klasa II B.

Jak oceniacie występ nauczycielek? Swoje opinie możecie wyrazić w komentarzach do informacji.

Reklama