Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Bolesławcu informuje, że 1 listopada autobusy linii 0 i 1 będą kursowały w godzinach:
- od 8:30 do 16:00 średnio co 7 minut
- od 16:00 do 18:00 średnio co 20 minut.
W tych godzinach wszystkie kursy linii 0 i 1 kończyć i zaczynać się będą przy bramie głównej cmentarza (ul. Śluzowa).
Dodatkowo na cmentarz będzie kursował autobus linii nr 4: os. Kościuszki – Graniczna – Staszica – Sądowa – Ogrodowa – Chrobrego – Żwirki i Wigury – Karola Miarki – Jeleniogórska – Leśna – Cmentarz (wg rozkładu podanego na przystankach).
W dniu Wszystkich Świętych na trasie: osiedle Kwiatowe – Zabobrze – Widok – cmentarz uruchomiony zostanie autobus linii nr 3 bis, który będzie kursował od 9:00 do 16:00 co godzinę (wg rozkładu podanego na przystankach). Godziny odjazdu z osiedla Kwiatowego: 9:00; 10:00; 11:00; 12:00; 13:00; 14:00; 15:00; 16:00. Godziny odjazdu spod bramy cmentarza: 9:30; 10:30; 11:30; 12:30; 13:30; 14:30; 15:30; 16:30.
2 listopada uruchomione będą dodatkowe kursy autobusu linii 0 i 1, dojeżdżające pod bramę główną cmentarza.
(informacja: UM Bolesławiec/ii)