BolecWpadka z WOŚP

BolecWpadka z WOŚP
fot. www Bolec.Info podał fałszywą informację o Orkiestrze grającej we Lwówku Śląskim. Redaktor naczelna nie zorientowała się, że publikuje program imprezy ze Lwówka... ale w Wielkopolsce.
istotne.pl bolec.info, wośp

Według informacji na Bolec.Info, którego redaktorką naczelną jest rodowita lwówczanka (z Lwówka Śląskiego), w rodzinnym mieście dziennikarki miały się odbyć koncerty Country Zenit, Los Grandes Rudeboys i SCA. A wszystko to w hali widowiskowo-sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Parkowej 1. Na imprezę do Lwówka Śląskiego Bolec.Info zapraszał swoich czytelników, jednocześnie wprowadzając ich w błąd.

Niestety, i ulica, i hala, i występy zespołów były, ale we Lwówku w województwie wielkopolskim, w powiecie nowotomyskim.

Zrzut fragmentu strony Bolec.Info z dnia 2013-01-14Zrzut fragmentu strony Bolec.Info z dnia 2013-01-14fot. KG

Albo redaktorka Katarzyna Bodzioch, mieszkająca w Krakowie, dawno nie zaglądała do rodzinnego miasteczka i zapomniała już nazw ulic i obiektów, albo w ogóle nie sprawdza wklejanych informacji na własnym portalu. Lub, w co trudno uwierzyć, jest jej obojętne, że wprowadza w błąd własnych czytelników.

Wiadomość z poważnym błędem miała ponad 3 tys. wyświetleń, ale nikt z komentujących nie zauważył pomyłki redakcji. Może to po prostu oznaczać, że nikt informacji na Bolcu nie czyta. Ale jeśli ktoś już to robi, niech przynajmniej w te informacje nie wierzy.

Aktualizacja 2013-01-14 20:22

Po podaniu naszej informacji fragment o Lwówku w wiadomości Bolca zniknął bez śladu.

(informacja: ii)