Otwarcie Big Stara i weekend rabatów w galerii

bcc-galeria
fot. Krzysztof Gwizdała Koniec wakacji w Bolesławiec City Center zapowiada się naprawdę gorąco. Wszystko za sprawą wielkich zmian, które czekają na klientów galerii.
istotne.pl 0 zakupy

Reklama

Specjalna niespodzianka została przygotowana dla osób, ceniących wygodę i styl. Już od września marka Big Star otwiera swój salon w Bolesławiec City Center. Z kolei Bolesławianie kochający Joy Fashion teraz zobaczą sklep w zupełnie nowej odsłonie i lokalizacji. Natomiast kobiety uwielbiające europejskie trendy z pewnością pokochają Paryżankę, którą mogą odwiedzać już od 16 sierpnia.

Bolesławiec City Center przygotował we wrześniu dla swoich klientów kilka niespodzianek. Pierwsza związana jest z pojawianiem się w Galerii nowego sklepu Big Star.

Marka obecna jest na rynku polskim od kilku lat i cieszy się dużą popularnością przede wszystkim wśród osób ceniących wygodę i komfort. Modny krój, bogata kolorystyka w połączeniu z wysoką jakością materiałów sprawia, że ubrania Big Star wybierane są przez osoby w różnym wieku. Z pewnością mieszkańcy Bolesławca odnajdą w tym salonie coś dla siebie.

Kolejną zmianę szykuje Joy Fashion, które już wkrótce zobaczymy w zupełnie nowej odsłonie i nowej lokalizacji. Jeszcze w sierpniu Bolesławiec City Center zaprasza klientów sklepu na poziom - 1 naprzeciwko Szachownicy. Wraz z nowym obliczem Joy Fashion zaprezentuje jesienną kolekcję. Zapowiada się naprawdę gorąco. Ale to nie koniec atrakcji.

Dla bolesławianek uwielbiających zagraniczne trendy wprost z włoskich i francuskich wybiegów już od sierpnia dostępny jest sklep Paryżanka, a w nim same modowe perełki.

Weekend rabatów w Bolesławiec City Center

Corocznie w naszym mieście obchodzimy Święto Ceramiki. Również w tym roku w dniach 20-24 sierpnia na mieszkańców Bolesławca czeka wiele atrakcji. Jedną z nich przygotował Bolesławiec City Center! w sobotę i niedzielę (23 i 24 sierpnia) w galerii odbędzie się weekend bonów rabatowych.

Bolesławiec City Center przygotował dla swoich klientów prawdziwą niespodziankę. Do zgarnięcia aż 1000 bonów o wartości 10 złotych. Brzmi ciekawie? Wystarczy przyjść do Bolesławiec City Center w weekend, zrobić zakupy, tak aby na jednym paragonie widniała kwota przynajmniej 100 zł i cieszyć się dodatkowymi 10 złotymi do wykorzystania na zakupy na terenie galerii. To niezwykła okazja, aby dać się porwać zakupowemu szaleństwu.

Na weekend rabatów zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich mieszkańców z Bolesławca oraz z okolic. Wyjątkowych reprezentantów BCC Center szukajcie również wśród barwnego korowodu parady, która przejdzie ulicami Bolesławca w sobotnie popołudnie.

Po więcej szczegółów odnośnie oferty Bolesławiec City Center zapraszamy na profil galerii na Facebooku oraz na stronę galerii BCC.

Reklama