Ceramiczna parada otworzy BŚC

konkurs na przebranie w paradzie bśc
fot. bok-mcc Oficjalne otwarcie 20. Bolesławieckiego Święta Ceramiki poprzedzi widowiskowa Parada "Ceramiczna Fala".
istotne.pl 0 święto ceramiki, parada

Reklama

Barwny korowód wyruszy o 19:30 z ul. Kościelnej w piatek 22 sierpnia. Parada przejdzie ulicami miasta do dużej sceny, która stanie przy ulicy Asnyka. W paradzie wezmą udział uczestnicy konkursu na najciekawsze przebranie. W przygotowanych przez siebie strojach nawiązujących do bolesławieckiej ceramiki uczestnicy będą rywalizować o nagrody wartości ponad 6 000 złotych.

Konkurs na najciekawsze przebranie ma charakter otwarty i skierowany jest do wszystkich chętnych. Rywalizacja odbywa się w dwóch kategoriach: indywidualnej oraz grupowej. Uczestnicy walczyć będą o nagrodę specjalną Prezydenta Miasta oraz o atrakcyjne nagrody ufundowane przez lokalne firmy.

Nagrodami będą: trzydniowy pobyt w renomowanym hotelu dla dwóch osób z wyżywieniem i zabiegami w Centrum SPA, a także pobyt weekendowy i karnety na basen. Pobyt w hotelu obejmuje aktywny wypoczynek, jak jazda konna, poszukiwania skarbów, czy gra w tenisa. Kuchnia hotelowa przygotowuje dania z dziczyzny. Nagrodami będą też bony na zakupy spożywcze w supermarkecie o łącznej wartości 1500 złotych oraz czeki pieniężne i wejściówki na miejski basen. Do wygrania również zaproszenia do restauracja oraz gadżety reklamowe banku.

Reklama