Odbyły się gimnazjalne mistrzostwa lekkoatletyczne

Dziewczyna skacze w zwyż
fot. istotne.pl Na stadionie miejskim rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej. Wtorkowe zawody wygrała reprezentacja Gimnazjum Samorządowego numer 2.
istotne.pl 0 mosir bolesławiec

Drużyna dziewcząt z Gimnazjum numer 2, której opiekunem jest Jadwiga Stachów, wywalczyła 1220 punktów. Na kolejnych miejscach znalazły się dziewczęta z Gimnazjum numer 3, numer 1 i numer 4. Ostatnie miejsce zajęła drużyna dziewcząt z I Prywatnego Gimnazjum.

W kategorii chłopców również zwyciężyła drużyna z Gimnazjum numer 2. Podopieczni Tomasza Markowskiego wywalczyli 1368 punktów. Kolejne miejsca zajęły Gimnazja numer 1 i 3, I Prywatne Gimnazjum oraz Gimnazjum nr 4.

Za zajęcie pierwszych miejsc drużyny zostały nagrodzone pucharami i dyplomami. Pozostałe zespoły otrzymały dyplomy uczestnictwa w mistrzostwach. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.