Włamywacz zatrzymany, mienie, m.in. rower warty 2,5 tys. zł, odzyskane

Łup
fot. KPP Bolesławiec Podejrzanemu 31-latkowi z powiatu bolesławieckiego grozić może kara od roku do nawet dziesięciu lat pozbawienia wolności.
istotne.pl 183 policja, kradzież, włamanie, paserstwo

Reklama

Bolesławieccy policjanci w wyniku działań operacyjnych ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do domu jednorodzinnego. KPP:

Do przestępstwa doszło na terenie gminy Bolesławiec. Sprawca włamał się do budynku i dokonał kradzieży piecyka i butli gazowej, poroży, wędki oraz narzędzi.

Mundurowi, przeanalizowawszy sposób działania sprawcy i zebrawszy ważne w tej sprawie informacje, wytypowali podejrzanego. 31-letni mieszkaniec powiatu bolesławieckiego został zatrzymany w miejscu zamieszkania. Tam też funkcjonariusze znaleźli pochodzące z przestępstwa mienie o wartości ponad 2 tys. zł.

Na tym jednak nie koniec. Policjanci odzyskali również rower warty 2,5 tys. zł, który dzień wcześniej został skradziony na terenie Bolesławca. Zatrzymany 31-latek twierdził, że kupił jednoślad w okazyjnej cenie.

Młody mężczyzna odpowie teraz za kradzież z włamaniem i paserstwo. Grozić mu może kara od roku do nawet dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Reklama