Górnik Węgliniec wygrywa w Tomaszowie

Górnik Węgliniec
istotne.pl 4 gks tomaszów bolesławiecki, górnik węgliniec

W meczu drugiej kolejki, grupy trzeciej a-klasy Górnik Węgliniec pokonał w Tomaszowie Bolesławieckim tamtejszy GKS 2:1 (1:1). W Węglińcu nikt nie ukrywa, że zespół za cel obrał sobie awans do klasy okręgowej.

W sobotnim meczu w Tomaszowie Bolesławieckim goście od początku spotkania mieli optyczną przewagę i więcej sytuacji bramkowych, jednak zawodziła skuteczność. Wynik dla Węglińca otworzył, w pierwszej połowie, strzałem z 20 metrów Konrad Nowak

Jeszcze przed przerwą sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał Mateusz Wołoszyn i przelobował bramkarza z Węglińca, doprowadzając do wyrównania. Jednak ostatnie słowo należało w tym spotkaniu do gości. Wynik meczu ustalił w drugiej połowie Kuba Trela