Kolejny nielegalny salon gier zlikwidowany

Maszyny do gier
fot. KPP Bolesławiec Zgodnie z kodeksem karno-skarbowym za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.
istotne.pl 183 policja, hazard

Reklama

Bolesławieccy funkcjonariusze z Zespołu do walki z Przestępczością Gospodarczą, współpracując z funkcjonariuszami Referatu Kontroli Celno-Skarbowej ze Zgorzelca, przeprowadzili kolejne działania, których celem było zwalczanie nielegalnego hazardu.

Podkom. Wojciech Jabłoński z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu:

Na podstawie zebranych informacji funkcjonariusze ustalili miejsce, gdzie może działać salon gier. Po wejściu do lokalu służby zabezpieczyły 4 automaty do gier o wartości prawie 50 tysięcy złotych.

I dodaje:

Maszyny przekazane zostały funkcjonariuszom kontroli skarbowej, którzy prowadzić będą teraz dalsze postępowanie w tej sprawie. Na zabezpieczonych automatach zainstalowane były gry o charakterze losowym, prowadzone w celach komercyjnych, na organizowanie których wymagana jest koncesja niezbędna do prowadzenia kasyna.

Przypomnijmy. Zgodnie z kodeksem karno-skarbowym za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Reklama