Gdzie głosować w wyborach prezydenckich? Sprawdź adres Twojej komisji

Gdzie głosować w wyborach prezydenckich? Sprawdź adres Twojej komisji
fot. istotne.pl Podajemy adresy komisji obwodowych w Bolesławcu i całym powiecie bolesławieckim. Głosowanie odbędzie się w niedzielę między godziną 7:00 a 21:00.
istotne.pl wybory, głosowanie

Miasto Bolesławiec

Nr Siedziba komisji Granice
1 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Ceramiczna 5 Agatowa, Bazaltowa, Bukowa, Ceramiczna 1 – 13 i nieparzyste 15 – 21, Cisowa, Gajowa, Górska, Grabowa, Generała Augusta Emila Fieldorfa „Nila”, Jagodowa, Jarzębinowa, Jasna, Jastrzębia, Jemiołowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kamienna, Kamionkowa, Łowiecka, Modrzewiowa, Morelowa, Myśliwska, Pogodna, Skalna, Skwer Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego, Sokola, Sosnowa, Spacerowa, Świerkowa, Widok, Wilcza, Wrzosowa, Zabobrze, Żwirowa.
2 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Ceramiczna 5 Astrów, Bażantowa, Bławatkowa, Bratków, Czerwonych Maków, Irysów, Jaśminowa, Konwaliowa, Kormoranów, Narcyzów, Ptasia, Różana, Rumianków, Sadowa, Skowronkowa, Słoneczników, Stokrotek, Storczyków, Szarotek, Tulipanowa, Zaułek Sasanek, Żurawia.
3 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Dolne Młyny 60 Ceramiczna parzyste 14 – 24a i od 25 do końca, Dolne Młyny od 21 do końca, Generała Józefa Bema, Kazimierza Wielkiego, Konstytucji 3 Maja, Mostowa, Nadrzeczna, Stanisława Małachowskiego, Tunelowa, Wiaduktowa.
4 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Dolne Młyny 60 Akacjowa, Brzozowa, Elizy Orzeszkowej, Góralska, Graniczna, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Klonowa, Lipowa, Łąkowa, Miodowa, Romualda Traugutta, Skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Słowiańska, Stolarska, Topolowa, Wałowa, Wierzbowa.
5 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Dolne Młyny 60 Augusta Cieszkowskiego, Dębowa, Franciszka Salezego Jezierskiego, Stanisława Staszica, Rondo Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Walerego Wróblewskiego.
6 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Juliusza Słowackiego 2 Adama Mickiewicza, Bartosza Głowackiego, Ekonomiczna, Kaszubska, Modłowa, Ogrodowa, Plac Wolności, Polna, Przemysłowa, Strefowa, Tadeusza Kościuszki.
7 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Jana Pawła II 38c K. I. Gałczyńskiego, Staroszkolna.
8 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Jana Pawła II 38c Aleja Tysiąclecia od 32 do końca, Jana Pawła II od 6 do końca.
9 Miejskie Przedszkole Publiczne Nr 6, ul. Piotra i Pawła 2 Aleja Tysiąclecia 1 – 31, Fabryczna, Jagiellonów, Jana Pawła II 2A – 4B, Melchiora Wańkowicza, Piastów, Spokojna, Spółdzielcza.
10 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Juliusza Słowackiego 2 Bolesława Chrobrego, Ciesielska, Hutnicza, Juliusza Słowackiego, Królowej Jadwigi, Piotra i Pawła, Żwirki i Wigury.
11 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Mikołaja Brody 12 Adama Asnyka, Dzieci Wrześni, Górników, Heleny i Wincentego Tyrankiewiczów, Ignacego Łukasiewicza, Karola Miarki, Plac Ks. Jerzego Popiełuszki, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego.
12 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Bielska 5 Bielska, Cicha, Tadka Jasińskiego.
13 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Bielska 5 Karola Marcinkowskiego, Parkowa, Plac Księdza Prałata Władysława Rączki, Podgórna, Słoneczna, Stefana Okrzei, Zaułek, Zygmunta Augusta.
14 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Bielska 5 Bronisława Kosiby, Czesława Miłosza, Gabriela Narutowicza, Gen. Franciszka Kleeberga, Konradowska, Kresów II RP, Mikołaja Kopernika, Murarska, Stefana Starzyńskiego od 45 do końca, Zielona.
15 Miejskie Przedszkole Publiczne Nr 5, ul. Zygmunta Augusta 16b Jana Kilińskiego, Stefana Starzyńskiego 1 – 43.
16 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, Aleja Wojska Polskiego 6/1a Aleja Wojska Polskiego, Artyleryjska, Emilii Plater, Generała Władysława Andersa, Hugo Kołłątaja, Kasztanowa, Krótka, Łasicka, Marii Konopnickiej, Mikołaja Reja, Niepodległości, Plac Pokoju, Saperska, Stefana Żeromskiego, Wojciecha Korfantego, Zagłoby.
17 Pałac Ślubów, Ratusz-Rynek 41 Bankowa, Braci Śniadeckich, Fryderyka Chopina, Ignacego Daszyńskiego, Kościelna, Rynek, Sądowa, Sierpnia 80, Skwer 100 – lecia Odzyskania Niepodległości, Tamka, Teatralna, Zacisze.
18 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Mikołaja Brody 12 Bolesława Kubika, Józefa Wybickiego, Komuny Paryskiej, Marcina Opitza, Michała Drzymały, Michała Kutuzowa, Mikołaja Brody, Obrońców Helu, Wąska.
19 Miejskie Przedszkole Publiczne Nr 2, ul. Mikołaja Brody 17 Gen. Władysława Sikorskiego, Ignacego Domeyki, Ignacego Paderewskiego, Jana Matejki, Jana Sobieskiego, Janusza Meissnera, Jeleniogórska, Karkonoska, K. K. Baczyńskiego, Leśna, Lubańska, Ludwika Pasteura, Mjr. Henryka Sucharskiego, Obrońców Westerplatte, Piotra Skargi, Plac Świętego Krzyża, Pod Lasem, Robotnicza, Rondo 100 – lecia Niepodległości, Rzemieślnicza, Stanisława Dąbka, Stefana Batorego, Ślusarska, Willowa, Wincentego Witosa, Zbigniewa Herberta, Zwycięstwa.
20 Miejskie Przedszkole Publiczne Nr 7, ul. Górne Młyny 5 Gdańska, Henryka Sienkiewicza, Jana Karskiego, Majora „Hubala”, Orląt Lwowskich, Powstańców Warszawy, Rotmistrza Pileckiego, Śluzowa, Warszawska, Władysława Reymonta, Żołnierzy Wyklętych.
21 Miejskie Przedszkole Publiczne Nr 7, ul. Górne Młyny 5 1 Maja, 10 Marca, Aleja Partyzantów, Armii Krajowej, Bobrowa, Bohaterów Getta, Bolesława Prusa, Dolne Młyny 1a – 5, Garncarska, Górne Młyny, Grunwaldzka, Karpecka, Kwiatowa, Mała, Magistracka, Masarska, Mazowiecka, Orla, Piaskowa, Plac Piastowski, Plac Zamkowy, Pomorska, Rondo Jerzego Szmajdzińskiego, Rajska, Sportowa, Szkolna, Targowa, Wesoła, Władysława Łokietka, Zgorzelecka.
22 Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu, Aleja Tysiąclecia 30 Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu
23 Dom Pomocy Społecznej w Bolesławcu, ul. Piastów 17 Dom Pomocy Społecznej w Bolesławcu

Gmina Bolesławiec

Nr Siedziba komisji Granice
1 Dom Ludowy, Żeliszów 102A Nowe Jaroszowice, Suszki, Żeliszów
2 Dom Ludowy, Bożejowice 1A Bożejowice, Rakowice
3 Dom Ludowy, Otok 44C Kraszowice, Otok, Nowa
4 Dom Ludowy, Brzeźnik 37 Brzeźnik
5 Dom Ludowy, Dobra 94 Dobra, Mierzwin
6 Szkoła Podstawowa, Dąbrowa Bolesławiecka 43 Bolesławice, Chościszowice, Dąbrowa Bolesławiecka, Golnice, Krępnica, Łąka
7 Dom Ludowy, Trzebień ul. Lipowa 5 Kozłów, Parkoszów, Stara Oleszna, Trzebień, Trzebień Mały
8 Dom Ludowy, Kraśnik Dolny 24C Kraśnik Dolny, Kraśnik Górny, Lipiany, Nowa Wieś
9 Centrum Administracyjno-Kulturalne, Kruszyn ul. Kasztanowa 1B Kruszyn
10 Dom Ludowy, Łaziska 30A Łaziska, Stare Jaroszowice
11 Dom Ludowy, Ocice 54B Ocice

Gmina Gromadka

Nr Siedziba Granice
1 Szkoła Podstawowa w Gromadce, ul. gen. Wł. Sikorskiego 19 Obszar wsi Gromadka i Borówki
2 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gromadce z siedzibą w Wierzbowej, Wierzbowa 19 Obszar wsi Motyle, Nowa Kuźnia, Pasternik i Wierzbowa
3 Świetlica wiejska w Różyńcu, Różyniec 41B Obszar wsi Krzyżowa, Osła i Różyniec
4 Świetlica Wiejska, Modła 15A Obszar wsi Patoka i Modła

Gmina Nowogrodziec

Numer Siedziba Granice
1 Szkoła Podstawowa im. Górników Surowców Mineralnych w Czernej, Czerna 52 Czerna
2 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gierałtowie, Gierałtów 47 Gierałtów: nr domów: 1 – 238, 251 – 255, od 260 do końca
3 Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Godzieszowie, Godzieszów 97 Godzieszów, Gierałtów: nr domów: 239 – 250, 256 – 259
4 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gościszowie, Gościszów 152 Gościszów
5 Świetlica wiejska w Milikowie, Milików 146 Milików
6 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Nowej Wsi, Nowa Wieś 26a Nowa Wieś, Kierżno, Kolonia Bieniec, Zebrzydowa: nr domów: 260 – 269
7 Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu, ul. Sienkiewicza 8 Nowogrodziec, ulice: 1 Maja, Bolesławiecka, Ignacego Jana Paderewskiego, Jana Heweliusza, Karola Szymanowskiego, Klasztorna, Morelowa, Nowogrodzka, Ogrodowa, Rynek, Henryka Sienkiewicza, Stanisława Moniuszki, Wiśniowa, Witolda Lutosławskiego, Wrzosowa, Akacjowa, Brzozowa, Jaworowa, Osikowa, Sosnowa, Adama Asnyka, Fryderyka Chopina, Mieczysławy Ćwiklińskiej, Górników, Grabowa, Jodłowa, Mikołaja Kopernika, Tadeusza Kościuszki, Krótka, Janusza Kusocińskiego, Lipowa, Miodowa, Parkowa, Podleśna, Stanisława Chomontowicza, Szpitalna, Wąska, Cicha, Zabłocie
8 Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu, ul. Lubańska 42a Nowogrodziec, ulice: Henryka Brodatego, Kolejowa, Kościelna, Kwiatowa, Adama Mickiewicza, Robotnicza, Różana, Strzelecka, Szkolna, Wesoła, Cypriana Kamila Norwida, Bolesława Chrobrego, Fabryczna, Garncarska, Kamienna, Kaolinowa, Leśna, Lubańska, Łąkowa, Ołdrzychowska, Juliusza Słowackiego, Zielona, Łużycka
9 Budynek nr 63 w Parzycach (były Ośrodek Kultury w Parzycach), Parzyce 63 Nowogrodziec, ulice: Młyńska, Polna, Parzyce
10 Świetlica Wiejska w Wykrotach, Wykroty ul. Główna 27 Wykroty, Zagajnik
11 Świetlica Wiejska w Zebrzydowej, Zebrzydowa 52 Zebrzydowa, nr domów: 1 – 259a, od 270 do końca
12 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowogrodźcu, ul. Lubańska 16 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowogrodźcu

Gmina Osiecznica

Nr Siedziba Granice
1 Centrum Aktywności Społecznej w Tomisławiu, Tomisław 62A Osieczów, Tomisław
2 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Osiecznicy, ul. Lubańska 29B Kliczków, Osiecznica
3 Świetlica Wiejska w Przejęsławiu, Przejęsław 10a Przejęsław
4 Świetlica Wiejska w Ławszowej, Ławszowa 81 Ławszowa
5 Świetlica Wiejska w Parowej, Parowa 89A Bronowiec, Parowa, Poświętne
6 Centrum Aktywności Społecznej w Ołoboku, Ołobok 62A Ołobok
7 Centrum Aktywności Społecznej w Świętoszowie, ul. Szkolna 15 Leśny Dwór, Luboszów, Świętoszów

Gmina Warta Bolesławiecka

Nr Siedziba Granice
1 Wiejski Dom Kultury, Warta Bolesławiecka 29B sołectwo Warta Bolesławiecka, sołectwo Wartowice
2 Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego, Tomaszów Bolesławiecki 96 sołectwo Tomaszów Bolesławiecki
3 Świetlica Wiejska, Raciborowice Górne 196 sołectwo Raciborowice Górne
4 Zespół Szkolno-Przedszkolny, Iwiny Osiedle I 6 sołectwo Iwiny, sołectwo Lubków
5 Świetlica Wiejska, Szczytnica 34A sołectwo Szczytnica, sołectwo Wilczy Las
6 Kino „Kujawy”, Raciborowice Dolne 61 sołectwo Raciborowice Dolne, sołectwo Jurków