Bolesławianka z 3 medalami na Międzynarodowym Festiwalu Sportów Sylwetkowych!

Katarzyna Janowiec na podium Międzynarodowy Festiwalu Sportów Sylwetkowych NPC
fot. Katarzyna Janowiec Bolesławianka, Katarzyna Kamila Janowiec, którą znacie między innymi z plakatów Glina Show 2018, pasjonuje się kulturystyką i fitness. Z międzynarodowych festiwalu sportów sylwetkowych przywiozła trzy medale! Zajęła pierwsze miejsce i pojedzie do Ohio w USA na Arnold Classic Amateur!
istotne.pl 86

Międzynarodowy Festiwalu Sportów Sylwetkowych NPC miał miejsce w Warszawie w dniach 21-23 lutego. To największe w Polsce wydarzenie związane ze sportami sylwetkowymi. Kasia, której ogromnie gratulujemy, przywiozła do Bolesławca trzy medale.

W trakcie tej imprezy odbyły się targi branżowe oraz cztery prestiżowe mistrzostwa w kulturystyce i fitness: debiuty w kulturystyce i fitness NPC 2020, Międzynarodowy Mistrzostwa Polski w Sportach Sylwetkowych NPC 2020, Bitwa o Olympie i Bitwa o Arnold oraz International Xtreme Fitness Challenge-IFBB PRO Qualifer. Głównymi nagrodami w zawodach było siedem kart PRO oraz sponsorowane wyjazdy i starty w zawodach Olympia Amateur w Las Vegas i Arnold Classic Amateur w Ohio w USA w 2020 roku.

– W piątek, 21 lutego zadebiutowałam, był mój pierwszy start w życiu i pokonałam wszystkie zawodniczki – opowiada Katarzyna Janowiec. – Wygrałam wyjazd na Arnold Classic Amatour w Ohio. Następnego dnia startowałam w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski, chciałam się sprawdzić i stanąć na scenie z doświadczonymi już zawodniczkami. I tu odniosłam również sukces, bo zajęłam 4 miejsce i zdobyłam medal. W ostatni dzień, 23 lutego, odbywały się zawody International Xtreme Fitness Challenge – IFBB PRO Qualifier, na których udało mi się zająć 2 miejsce. To już był dla mnie przeogromny szok, nie dość, że miałam najlepszy debiut, to jeszcze z moją formą wywalczyłam na pozostałych zawodach bardzo wysokie miejsca – cieszyła się zawodniczka.

Jeszcze raz serdecznie Kasi gratulujemy takich wyjątkowych sukcesów. Poniżej zdjęcie Kasi z zeszłorocznej parady Glina Show 2019, w której Kasia była modelką, a na jej ciele malowały artystki z Ceramiki Artystycznej Spółdzielni Rękodzieła Artystycznego. Cieszymy się, że mieliśmy przyjemność współpracować z Kasią w naszym projekcie i życzymy wielu udanych startów w zawodach i wielu zwycięstw.