LZS Łaziska pokonał Rybaka Parowa

Łaziska pokonały Parową
istotne.pl 4 lzs łaziska, rybak parowa

W niedzielę (14 października) w Łaziskach miejscowy LZS podejmował Rybaka Parowa. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2:1. Do przerwy, mimo widocznej przewagi Łazisk, utrzymał się wynik bezbramkowy.

W 50 minucie gospodarzy uszczęśliwił Paulo Ricardo Rocha. Skromne prowadzenie gospodarzy utrzymało się aż do 85 minuty. Wówczas to Rybak doprowadził do wyrównania za sprawą trafienia Tomasza Rychtera.

Jednak ostatnie słowo w tym meczu należało do Łazisk. W doliczonym czasie gry na listę strzelców wpisał się ponownie Paulo Ricardo Rocha i tym samym ustalił wynik spotkania. LZS Łaziska – Rybak Parowa 2:1 (0:0).