materiał promocyjny

Biżuteria Swarovski – 3 sposoby, by wybrać oryginalny produkt

Biżuteria
fot. arande.pl Błyszcząca, elegancka, ponadczasowa – taka jest właśnie biżuteria Swarovski. Po kolczyki, kolie, pierścionki i inne ozdoby z kryształami Swarovskiego sięgają gwiazdy Hollywood oraz zwykłe kobiety.
istotne.pl 1 biżuteria, miasto jelenia góra

Reklama

Sprawdź, jak wybrać oryginalne kryształy, by olśniewać wszystkich dookoła.

  1. Idealnie gładkie krawędzie
  2. Biżuteria Swarovski – certyfikat oryginalności
  3. Zakup w renomowanym sklepie

Biżuteria Swarovski jest znana i lubiana przez kobiety od ponad stu lat. Szklane kryształy lśnią niczym diamenty, dlatego ceniła je nawet Marylin Monroe, znana z uwielbienia dla szlachetnego kruszcu. Jeśli interesuje Cię zakup biżuterii Swarovski, poznaj 3 sposoby, które gwarantują zakup oryginalnego kryształu.

Idealnie gładkie krawędzie

Wybierając swarovski kolczyki lub naszyjnik, przyjrzyj się krawędziom kryształów. Oryginalne kryształy są idealnie gładkie, bez żadnych ubytków i ostrych krawędzi. Jeżeli zauważysz jakąkolwiek nierówność, zachowaj ostrożność. Być może masz do czynienia z podróbką. Biżuteria swarovski nawet po kilku latach użytkowania nadal powinna mieć gładkie krawędzie, gdyż oryginalne kryształy są odporne na uszkodzenia. Może się okazać, że wyszczerbienie jest wadą oryginalnego produktu, jednak w takim przypadku sklep swarovski powinien wymienić naszyjnik, kolczyki lub bransoletkę na nowy egzemplarz.

Biżuteria Swarovski – certyfikat oryginalności

Oryginalna biżuteria Swarovski posiada certyfikat, który potwierdza jej oryginalność. Taki certyfikat powinien być dołączony do każdego produktu, w którym wykorzystano choć jeden najmniejszy kryształ. Na podstawie dokumentu ma się możliwość sprawdzenia oryginalności zarówno nowej, jak i używanej biżuterii. Podobne certyfikaty wystawia się dla kolczyków, naszyjników i pierścionków wykonywanych przez renomowane sklepy jubilerskie innych marek, zwłaszcza gdy do produkcji biżuterii wykorzystano diamenty.

Zakup w renomowanym sklepie

Wybierając swarovski sklep, powinno się sprawdzić, czy jubiler znajduje się na oficjalnej liście partnerów marki. Swarovski współpracuje wyłącznie z renomowanymi sklepami jubilerskimi, które dają gwarancję jakości swoich produktów i korzystają jedynie z oryginalnych surowców. Kupując swarovski kolczyki, pierścionki, naszyjniki lub bransoletki, warto zapytać sprzedawcę, czy jest partnerem austriackiej marki. Uczciwy sprzedawca wskaże listę sklepów współpracujących z twórcą kryształów i tym samym udowodni oryginalność kryształów w swojej ofercie. Warto jednak pamiętać o śledzeniu listy partnerów Swarovski na bieżąco, gdyż niektóre sklepy są z niej wykreślane.

Reklama