materiał promocyjny

Tomasz Janeczek, uczeń „Handlówki”, z indeksem w kieszeni

Tomasz Janeczek
fot. Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu Uczeń Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu laureatem XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.
istotne.pl 183 olimpiada, zshiu bolesławiec

Reklama

Tomasz Janeczek zajął V miejsce. Sukces ogromny. W olimpiadzie wystartowało 8 300 uczniów z ponad 300 szkół. Do ścisłego finału dotarło zaledwie 75 najlepszych.

Organizatorem olimpiady jest Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu, najstarsza uczelnia logistyczna w Polsce i najbardziej renomowana. Potwierdza to najwyższa ocena Polskiej Komisji Akredytacyjnej, która jest najwyższym organem kontrolującym i oceniającym wyższe uczelnie. Olimpiadę objęło patronatem Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Olimpiada przeprowadzana jest na tak wysokim poziomie, że Centralna Komisja Egzaminacyjna wyraziła zgodę, aby jej laureaci i finaliści byli zwolnieni z egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, które odbywają się pod koniec nauki w technikum i są warunkiem ukończenia szkoły.

Tomasz Janeczek o egzaminach może już zapomnieć. Przyszłość też ma zapewnioną. Z indeksem Wyższej Szkoły Logistyki kariera zawodowa stoi przed nim otworem. Logistycy nie mają najmniejszych kłopotów ze znalezieniem świetnie płatnej pracy: zarówno w polskich firmach, jak i w przedsiębiorstwach działających globalnie.

Tomaszowi, jego najbliższym i nauczycielom serdecznie gratulujemy.

Reklama