BKS przegrywa z Polonią-Stalą Świdnica

Piłka nożna
istotne.pl 4 polonia, świdnica, bks bolesławiec

Mecz był rozgrywany w Świętoszowie. Kadra BKS na ten mecz przedstawiała się następująco: Tomasz Hajduczek, Jakub Mazur, Kamil Posadowski, Mateusz Sinica, Michał Kapusz, Filip Zagórski, Igor Sawicki, Kacper Deka, Jacek Bochnia, Jakub Kowalonek, Łukasz Kalisz, Karol Borowski, Kacper Gałka, Bartłomiej Zapiór, Jakub Różnicki, Mateusz Rutyna, Marcin Kraśnicki, Adrian Podziewski, Nikodem Bomba.

W pierwszej połowie optyczną przewagę mieli śidniczanie, ale nie przełożyło się na zdobycie gola. W 30 minucie w dobrej sytuacji dla BKS znalazł się Jacek Bochnia, ale jego strzał nie znalazł drogi do bramki. Do przerwy utrzymał się wynik 0:0.

Po zmianie stron, w 53 minucie, na prowadzenie wyszła Polonia. Bramkę po rzucie rożnym zdobył Michał Łaski.

W 58 minucie Polonia podwyższyła na 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Dominik Jagielski. Dwie minuty później ten sam zawodnik strzelił na 3:0.

Bolesławianie zdołali zmniejszyć straty w 83 minucie. Na listę strzelców wpisał się Marcin Kraśnicki i było 3:1 dla Świdnicy. Wynik do końca spotkanie już nie uległ zmianie.

BKS Bolesławiec – Polonia-Stal Świdnica 1:3 (0:0).

Za tydzień bolesławianie zagrają na wyjeździe z Moto Jelczem Oława.