Turniej darta odbył się w Bolesławcu

Lotka i tarcza
istotne.pl 0 top bolesławiec, turniej, dart, mosir bolesławiec

W piątek 13 lutego w Centrum Gier i Zabaw TOP Bolesławiec przy al. Wojska Polskiego rozegrano turniej darta. W rozgrywkach wzięły udział 33 osoby. Zawodnicy rywalizowali w pięciu kategoriach. Oto nazwiska najlepszych:

3. Łukasz Krawiec

W kategorii open kobiet triumfowała Karolina Koczoń. Na drugiej pozycji uplasowała się Jolanta Mienculewicz, a na trzeciej – Dorota Kuprowska. Natomiast w kategorii open mężczyzn zwyciężył Adam Bilicki. Drugie miejsce wywalczył Robert Tomczyk, a trzecie – Jan Dudek.

Turniej odbył się w ramach Otwartych Mistrzostw Bolesławca 2009. Zawody zostały zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz TOP.