Ruszają zapisy na warsztaty Blues nad Bobrem!

Ruszają zapisy na warsztaty Blues nad Bobrem!
fot. blues nad bobrem Po raz kolejny w Kruszynie koło Bolesławca odbędzie się warsztaty muzyczne. Termin warsztatów 4-14 sierpnia 2016 roku.
istotne.pl blues nad bobrem, leszek cichoński, jacek jaguś

Chętni mogą zapisując się za pośrednictwem strony internetowej Blues nad Bobrem.

Rozpoczął się nabór do klas warsztatowych: basu (Tomasz Grabowy, Marcin Pendlowski), gitary (Leszek Cichoński, Jacek Jaguś, Jacek Królik, Artur Lesicki, Marek Napiórkowski, Marek Raduli), gitary akustycznej (Roman Puchowski), harmonijki (Bartosz Łęczycki), wokalu (Aleksandra Królik, Aleksandra Sozańska-Kut), perkusji (Zbigniew Lewandowski), klawiszy (Paweł Serafiński) oraz klasy Masterclass Magdy Piskorczyk.

Tegoroczną nowością są planowane zajęcia z budowy instrumentów Cigar Box, które poprowadzi Mikołaj Miku Sikorski.

Poniżej nagranie Krzysztofa Gwizdały (istotne.pl) z koncertu Ewy Urygi w 2010 roku podczas mszy bluesowej w kościele na osiedlu Kwiatowym w Bolesławcu. Ewa Uryga śpiewa psalm prześladowanego, Psalm 3.

Zajęcia warsztatowe będą miały miejsce w budynkach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kruszynie oraz Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kruszynie i odbywać się będą w dniach od 5 sierpnia do 13 sierpnia 2016 roku. Blues nad Bobrem swoim honorowym patronatem po raz kolejny objął wójt Gminy Bolesławiec. Więcej na stronie Blues nas Bobrem oraz profilu BnB na Facebooku.

indormacja Gmina/ii