BKS wycofuje seniorów z IV-ligowych rozgrywek - co dalej?

BKS wycofuje seniorów z IV-ligowych rozgrywek - co dalej?
fot. MZ Decyzję podjęto z powodów finansowych. Pozostałe sekcje od juniorów do orlików i żaków działają normalnie.
istotne.pl 0 nabór, bks bolesławiec

Zarząd BKS Bobrzanie podjął decyzję o wycofaniu zespołu seniorów z rozgrywek IV ligi dolnośląskiej. Powodem takiej decyzji jest brak wystarczających środków finansowych do funkcjonowania drużyny na tym szczeblu rozgrywek. O sytuacji finansowej klubu pisaliśmy w środowej informacji.

Wycofanie drużyny seniorów oznacza, że od przyszłego piłkarskiego sezonu (jesieni 2016 r.) najstarsza sekcja BKS rozpocznie rozgrywki na szczeblu A-klasowym, już z nowym składem i trenerem.

Zarząd klubu informuje, że wyda oświadczenie, w którym poinformuje o powodach wycofania z rozgrywek drużyny seniorów. O dalszych działaniach BKS będziemy informować na bieżąco, na łamach serwisu Istotne.pl

Ferie z BKS-em

Poza decyzją o wycofaniu drużyny seniorów BKS działa normalnie. Klub nadal szkoli i będzie szkolił dzieci i młodzież. Obecnie BKS zaprasza na ferie z piłką nożną. Zajęcia dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat, w zależności od warunków pogodowych, będą się odbywały bądź na sali sportowej przy II LO przy ul. Dolne Młyny, bądź na tamtejszym orliku.

Plan zajęć:

  • 1 lutego, od godziny 16:30
  • 3 lutego, od godziny 16:00
  • 5 lutego, od godziny 16:00
  • 8 lutego, od godziny 16:30
  • 10 lutego, od godziny 16:00
  • 12 lutego, od godziny 16:00
Zostań piłkarzem BKS Bolesławiec!Zostań piłkarzem BKS Bolesławiec!fot. piłkarzy Grzegorz Sidorowicz

BKS/ii