Sygnalizacja świetlna koło Carrefoura już działa. Jest lepiej czy gorzej?

Sygnalizacja świetlna koło Carrefoura już działa. Jest lepiej czy gorzej?
fot. ii Światła mają poprawiać bezpieczeństwo i usprawniać ruch na ulicach 10 Marca i Zgorzeleckiej.
istotne.pl carrefour, sygnalizacja

Nowo wybudowana sygnalizacja ma usprawniać ruch samochodowy i pieszy w pobliżu marketu Carrefour. Do tej pory dla kierowców wjeżdżających z ulicy 10 Marca na ulicę Zgorzelecką był nakaz skrętu w prawo. Sygnalizacja umożliwi również skręt w lewo. Dla kierowców jadących ulicą Zgorzelecką (z obu kierunków) będą osobne pasy do jazdy na wprost i do skrętu w ulicę 10 Marca.

Sygnalizacja świetlna koło CarreforuraSygnalizacja świetlna koło Carreforurafot. Grażyna Hanaf

Oto garść komentarzy z naszego forum [pisownia oryginalna]:

„chciałbym serdecznie pogratulować osobom, które wymyśliły postawienie świateł obok carrefoura - korki cały dzień. Gratulacje za wtórny de**lizm!”

„czynne,ale tak jak mówiłem masakra.ruch był płynniejszy jak ich nie było”

„tak twierdzą kierowcy a ja uważam że światła jak najbardziej są potrzebne w tym miejscu ,przejście przez pasy w godzinach szczytu z dzieckiem to była masakra teraz jest w porządku i jest bezpieczniej a to najważniejsze a kierowcy muszą nauczyć się cierpliwości i większej kultury jazdy.”

„No to teraz powinni przesunąć przepust z parku dla rowerzystów nie opodal tam będący . W takiej sytuacji jeszcze bardziej utrudnia on tam ruch .”

Sygnalizacja świetlna koło CarreforuraSygnalizacja świetlna koło Carreforurafot. Grażyna Hanaf
Zdjęcie wykonane 17 września, ok. 18:00Zdjęcie wykonane 17 września, ok. 18:00fot. ii

A Wy co sądzicie na ten temat? Jest lepiej czy gorzej? A może macie jakieś swoje zdjęcia tego miejsca? Możecie to pokazać innym czytelnikom, dodając zdjęcia w komentarzach. Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami.