Powiat: Rusza konkurs na wolontariusza roku 2015

Powiat Bolesławiecki
fot. Powiat Bolesławiecki Samorząd zaprasza mieszkańców powiatu, szkoły, organizacje pozarządowe, parafie, instytucje współpracujące z wolontariuszami do zgłaszania kandydatur osób, firm czy organizacji, którym warto podziękować za ich bezinteresowność, zaangażowanie i życzliwość.
istotne.pl 0 konkurs, wolontariat

Reklama

Po raz kolejny rusza edycja konkursu „Wolontariusz Roku Powiatu Bolesławieckiego”. Honorowy tytuł zostanie przyznany tym, którzy szczególnie wyróżniają się w pracy wolontariackiej w różnych dziedzinach życia – kultura, sport, pomoc społeczna, promocja zdrowia, ekologia, turystyka, działania na rzecz osób niepełnosprawnych itp.

Konkurs odbywa się w czterech kategoriach:

  • wolontariusz dorosły
  • wolontariusz młodzieżowy
  • organizacja pozarządowa
  • darczyńca.

Wnioski należy składać do 13 listopada br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bolesławcu, ul. Armii Krajowej 12, Bolesławiec. Koniecznie z dopiskiem „Wolontariusz Roku 2015 Powiatu Bolesławieckiego”.

Więcej o konkursie Powiatu Bolesławieckiego na wolontariusza roku 2015, w który włączyć się mogą mieszkańcy powiatu, szkoły, organizacje pozarządowe, parafie czy instytucje, na stronie samorządu.

Powiat Bolesławiecki/ii

Reklama