Dzielnicowy z Komisarzem Lwem u przedszkolaków w Tomaszowie Bolesławieckim

Dzielnicowy z Komisarzem Lwem u przedszkolaków w Tomaszowie Bolesławieckim
fot. KPP Bolesławiec Policjant z posterunku w Warcie Bolesławieckiej wspólnie z Komisarzem Lwem odwiedził dzieci w Tomaszowie Bolesławieckim.
istotne.pl policja, przedszkole, komisarz lew

Dzielnicowy z Posterunku Policji w Warcie Bolesławieckiej odwiedził dzieci z Przedszkola Niepublicznego Akademia Rozwoju. W czasie pogadanki policjant omówił zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, bezpiecznej zabawy oraz to, jak właściwie zachować się, mając kontakt z osoba obcą.

Najmłodszym zostały przypomniane telefony alarmowe, a także wskazane sytuacje, w których powinny one wzywać pomoc, korzystając z numerów 997 lub 112.

Przedszkolaki z Tomaszowa Bolesławieckiego chętnie uczestniczyły w spotkaniu z policjantem, wykazując się wiedzą dotyczącą bezpieczeństwa.

Specjalnym gościem spotkania z najmłodszymi był Komisarz Lew, którego pojawienie się w przedszkolu wywołało uśmiech na twarzach wielu dzieci. Przedszkolaki chętnie witały się z policyjną maskotką i pozowały do pamiątkowych zdjęć.

Przedszkolaki w czasie spotkania dostały elementy odblaskowe oraz miały możliwość zrobienia pamiątkowej odbitki swojego palca.

KPP Bolesławiec/ii