Koncert zespołów Antałek, Pozytywny Stan i De LU

Antałek
fot. CK Muza Klub Pod Muzami zaprasza 27 listopada, godz. 19:00. Bilety: 10 zł (w dniu koncertu 15 zł).
istotne.pl 0 koncert, ck muza lubin, miasto lubin

Reklama

Pozytywny Stan gra progresywnego, alternatywnego rocka (tylko własne kompozycje z własnymi tekstami). Wszyscy członkowie pochodzą z Lubina i pracują w ZG „Lubin”: Robert Garlicki (wokal), Karol Hajduk (saksofon tenorowy), Jakub Byczek (gitara solowa), Krzysztof Cedro (gitara basowa) i Norbert Trojan (perkusja).

Antałek gra hard rocka i bluesa. Skład: Adrian Bielski (wokal, harmonijka), Kuba Regulski (perkusja), Michał Rzęsa (gitara basowa), Oskar Balul (gitara elektryczna) i Daniel Lewicki (gitara elektryczna).

De LU powstał w styczniu 2015 roku z inicjatywy Mariusza i Iwony Mierzwiak oraz Bartosza Hapka i Damiana Lisa z Lubina. Chłopaki wcześniej współpracowali z lubińską grupą Antymatematyka. De LU od początku bazuje na autorskim materiale muzycznym. W maju 2015 do składu dołączył gitarzysta Jurek Bąk pochodzący z Głogowa – reaktywując swoją działalność muzyczną po blisko 20 latach przerwy. Suma doświadczeń każdego z nich, mieszających się stylów muzycznych opieranych na gatunkach od bluesa poprzez punk rock, gothic, aż po heavy metal, zaowocowała powstaniem interesującego, nowoczesnego brzmienia o dynamicznie lekkim zabarwieniu. Muzyka generuje pozytywne wibracje i zachęca do dobrej zabawy.

CK Muza/ii

Reklama