Znamy zwycięzców turnieju darta

Lotka i tarcza
istotne.pl 0 top bolesławiec, zawody, dart, mosir bolesławiec

W piątek, 13 listopada, w Centrum Gier i Zabaw TOP Bolesławiec przy al. Wojska Polskiego rozegrano VI Turniej Darta. W rozgrywkach wzięło udział 35 osób. Zawodnicy rywalizowali w pięciu kategoriach. Oto nazwiska najlepszych:

3. Kamil Waszkinel

W kategorii open kobiet triumfowała Karolina Koczoń. Na drugiej pozycji uplasowała się Monika Cegielska, a na trzeciej – Ilona Szymecka. Natomiast w kategorii open mężczyzn zwyciężył Adam Bilicki. Drugi był Marek Dopieralski, a trzeci – Maciej Buryk.

Turniej odbył się w ramach Otwartych Mistrzostw Bolesławca 2009. Zawody zostały zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz TOP.