Kino „Forum” ma nowoczesną stronę internetową

Kino „Forum” ma nowoczesną stronę internetową
fot. Krzysztof Gwizdała Kino-teatr „Forum” ma nową, profesjonalną stronę. Można sprawdzić na niej aktualny repertuar ale przede wszystkim dokonać rezerwacji miejsca na wybrany seans. Wykonawcą strony jest firma Istotne Informacje.
istotne.pl forum, kino, portal

Nowa strona kina „Forum” www.kino.boleslawiec.pl jest funkcjonalna i łatwa w obsłudze. – Mamy się czym chwalić. Strona jest tak samo dobra jak w multipleksach, repertuar równie ciekawy, a nawet ambitniejszy, ceny zaś są niższe – mówi Iwona Bojko, kierowniczka Impresariatu i Promocji Bolesławieckiego Ośrodka Kultury (BOK).

Wchodząc na stronę szybko można się zorientować w bogatej ofercie kino-teatru. Na stronie umieszczony jest przejrzysty repertuar, gdzie znajdziemy aktualnie grane filmy, spektakle teatralne i koncerty. Jest też oferta dla klienta indywidualnego i grupowego (szkoły i firmy) oraz dla koneserów – uczestników i członków Dyskusyjnego Klubu Filmowego.

– Strona jest przejrzysta, szybka, funkcjonalna, nie ma zbędnych elementów – wyjaśnia Krzysztof Gwizdała, właściciel firmy Istotne Informacje. – Każdy natychmiast powinien się zorientować, co gdzie jest i jak można zarezerwować bilet. Wbrew pozorom zrobić coś tak prostego nie jest łatwo – trzeba dokładnie przemyśleć, czego ludzie oczekują od takiej strony, porządnie to zaprojektować i wykonać. Zadbaliśmy też o to, by strona działała nawet wtedy, gdy coś stanie się z głównym komputerem kina. Repertuar będzie zawsze dostępny – dodaje Krzysztof Gwizdała.

– Kino-teatr „Forum” to nasze oczko w głowie – mówi dyrektorka Bolesławieckiego Ośrodka Kultury, Ewa Lijewska. – Moim priorytetem była modernizacja tego obiektu. Nowoczesną salę i jej wyposażenie już mamy, potrzebowaliśmy internetowego sytemu rezerwacji miejsc, by wyjść naprzeciw naszym klientom. Obsługujemy nie tylko mieszkańców powiatu bolesławieckiego. Przyjeżdżają do nas klienci z Lubina, Zgorzelca, Lwówka czy Głogowa. W ostatnich sześciu miesiącach kino odwiedziło 23 tysiące widzów – mówi Ewa Lijewska.

Kino „Forum” jest kinem premierowym. W październiku grana jest bajka „Odlot”, w przyszłym miesiącu będą dwa hity: „Michael Jackson’s. This is it.” oraz „Saga Zmierzch. Księżyc w nowiu”.

Ewa Lijewska tłumaczy, że sukces kina to przede wszystkim praca Iwony Bojko. – To dzięki jej staraniom mamy repertuar na czasie, a jej współpraca z dystrybutorami owocuje najciekawszymi tytułami. Wypracowanie statutu kina premierowego to głównie jej zasługa – podkreśla dyrektorka BOK.

– Kino „Forum” to wysoki poziom usług, za niższą cenę niż w dużych kinach – mówi Iwona Bojko. – Nie jesteśmy jednak kinem stricte komercyjnym. Jako kino należące do Sieci Kin Studyjnych oraz realizujące edukację filmową, dzięki programowi „Era Nowe Horyzonty” gramy repertuar z najwyższej artystycznej półki. Możemy też konkurować z wielkimi kinami cenowo. Bilety kosztują u nas 16 zł, a w kinach typu multipleks bywa, że ponad 20 zł. Dodatkowo bilet na seanse dla młodzieży przed godziną 15:00 to koszt tylko 11 zł.

– Brakowało nam jedynie strony internetowej z prawdziwego zdarzenia – mówi Bojko – i współpracującego z nią systemu rezerwacji biletów. Teraz jesteśmy przygotowani i merytorycznie i technicznie do profesjonalnej obsługi najbardziej wymagającego klienta.

Adres strony

www.kino.boleslawiec.pl

Dane kontaktowe

Kino-Teatr Forum
Bolesławiecki Ośrodek Kultury
pl. Piłsudskiego 1c, 59-700 Bolesławiec

tel. 075 644 21 45, 075 644 21 46
e-mail: [email protected]

Rezerwacja telefoniczna

tel. 075 645 32 92

(informacja zlecona)