Kolizja 3 aut na skrzyżowaniu ulic Wróblewskiego i Dolne Młyny

Rozbite samochody po kolizji
fot. Marcin Zabawa Toyota uderzyła w Opla, który zatrzymał się na zderzaku Renault. Na szczęście w kolizji nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.
istotne.pl 0 kolizja, ul. wróblewskiego, ul. dolne młyny

Reklama

Do zdarzenia doszło po godzinie 18:00, na skrzyżowaniu ulic Wróblewskiego i Dolne Młyny. Kierowca Opla Kadetta wyjeżdżał z drogi podporządkowanej, od strony wiaduktu. W prawy bok przejeżdżającego przez skrzyżowanie auta uderzyła Toyota Avensis. Kierowca Toyoty był na drodze z pierwszeństwem przejazdu.

Kierowca Opla nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy ToyotyKierowca Opla nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy Toyotyfot. Marcin Zabawa
Toyota uderzyła w bok OplaToyota uderzyła w bok Oplafot. Marcin Zabawa

Po zderzeniu Opel lekko uderzył w stojącego przed skrzyżowaniem Renault Megane. Na szczęście w kolizji nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Na badania do szpitala zostały odwiezione dwie kobiety i dziecko. Jak dowiedział się serwis IstotneInformacje.pl cała trójka prawdopodobnie jeszcze dzisiaj zostanie zwolniona do domów. Ruch na obwodnicy odbywał się wahadłowo.

W kolizji uczestniczyły 3 auta: Toyota Avensis, Opel Kadet i Renault MeganeW kolizji uczestniczyły 3 auta: Toyota Avensis, Opel Kadet i Renault Meganefot. Marcin Zabawa
W miejscu kolizji ruchem kierowała policjaW miejscu kolizji ruchem kierowała policjafot. Marcin Zabawa

(informacja Marcin Zabawa)

Reklama