Festyn rodzinny odbył się w Kraśniku Górnym

Festyn rodzinny odbył się w Kraśniku Górnym
fot. GOKiS w Bolesławcu Konkurs dla siłaczy, występy solistów i kabaretu Rama oraz zabawa taneczna – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały mieszkańców naszego powiatu podczas festynu rodzinnego w Kraśniku Górnym.
istotne.pl festyn, koncert, kraśnik, górny, gokis bolesławiec

Dziesiąta edycja festynu rodzinnego odbyła się w sobotę 13 czerwca. Dla uczestników imprezy zaśpiewały: Natalia Żebrowska z Bolesławca oraz Joanna Stec z Kraśnika Górnego, prezentując zróżnicowany repertuar – od utworów Edyty Geppert, po hity Anny Wyszkoni. Powodów do narzekań nie mogli mieć także miłośnicy folkloru. Na scenie wystąpił zespół śpiewaczy Żeliszów.

Nie zabrakło też sportowych emocji. W slalomie na piłkach zwyciężyła Natalia Żebrowska.

Salwy śmiechu wywołał kabaret Rama, czyli bajkopisarz Ryszard Adam Gruchawka oraz Andrzej Miżdal, radny z Golnic.

Dodatkowymi atrakcjami były konkursy i licytacje. W rzucie workiem oraz w podnoszeniu dziesięciokilogramowego ciężarka najlepsi okazali się mieszkańcy Kraśnika.

Festyn zakończyła zabawa taneczna. Mieszkańcy naszego powiatu bawili się do białego rana.

fot. GOKiS w Bolesławcu
Natalia ŻebrowskaNatalia Żebrowskafot. GOKiS w Bolesławcu
fot. GOKiS w Bolesławcu
Kabaret Rama: Andrzej Miżdal (po lewej) i Ryszard Adam GruchawkaKabaret Rama: Andrzej Miżdal (po lewej) i Ryszard Adam Gruchawkafot. GOKiS w Bolesławcu
W rzucie workiem oraz w podnoszeniu dziesięciokilogramowego ciężarka najlepsi okazali się mieszkańcy KraśnikaW rzucie workiem oraz w podnoszeniu dziesięciokilogramowego ciężarka najlepsi okazali się mieszkańcy Kraśnikafot. GOKiS w Bolesławcu
fot. GOKiS w Bolesławcu

(informacja GOKiS w Bolesławcu/ii)

Zobacz także

GOKiS w Bolesławcu