Burmistrz Relich nie chce powiedzieć, czy droga do strefy zostanie załatana

Dziura w jezdni
fot. Czytelnik Pracownicy firm znajdujących się w strefie przemysłowej nie mogą doprosić się załatania dziur i wyrw na drodze prowadzącej do ich zakładów pracy. Burmistrz Nowogrodźca nie chciał nam odpowiedzieć, kiedy i czy w ogóle droga zostanie naprawiona.
istotne.pl 0 nowogrodziec, robert relich, strefa ekonomiczna, dziura

Reklama

O zniszczonej drodze prowadzącej do strefy przemysłowej w Wykrotach poinformowali nas pracownicy jednej z tamtejszych firm. Na adres redakcji przysłano zdjęcia drogi oraz kopię pisma (z 19 marca), w którym Rada Pracownicza firmy BDN Sp. z o.o. Sp. K. zwraca się do Burmistrza Miasta i Gminy Nowogrodziec Roberta Relicha z prośbą o „dostosowanie gminnej drogi nr 103839 do warunków umożliwiających bezpieczny dojazd i powrót do swoich miejsc pracy”.

W jakim stanie jest droga – widać na zdjęciach. Fotografie zostały przekazane burmistrzowi Nowogrodźca. W czasie rozmowy telefonicznej Robert Relich nie udzielił nam informacji, kiedy i czy w ogóle Gmina Nowogrodziec zamierza rozwiązać ten problem. Zasugerował natomiast, żeby zwrócić się z zapytaniem w tej sprawie na piśmie.

Takie dziury witają gości przyjeżdżających do strefy przemysłowejTakie dziury witają gości przyjeżdżających do strefy przemysłowejfot. Czytelnik
Dziury na drodze prowadzącej do strefy przemysłowej w WykrotachDziury na drodze prowadzącej do strefy przemysłowej w Wykrotachfot. Czytelnik

Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że dziury i wyrwy na drodze prowadzącej do strefy miały zostać załatane do końca ubiegłego tygodnia. Niestety, kończy się kolejny tydzień, a dziurawa droga nadal "straszy". Warto zaznaczyć, że tą samą drogą do zakładów w strefie przyjeżdżają goście, kontrahenci z kraju i zagranicy. Przyjeżdżają... slalomem.

(informacja MZ)

Reklama