Burmistrz Relich nie chce powiedzieć, czy droga do strefy zostan

Dyskusja dla wiadomości: Burmistrz Relich nie chce powiedzieć, czy droga do strefy zostanie załatana.


 • Sebo (AN0tv2), 2009-04-02 12:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Proponuję, by zagraniczni inwestorzy przylatywali samolotem zamiast jeździć slalomem i robili desant na podwórku u pana burmistrza.

 • Drogowiec (A54mjd), 2009-04-02 12:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja proponuję założyć w strefie firmę zajmującą się łataniem dziur w jezdniach. Roboty nie zabraknie przez ładnych parę lat.

 • Pixar (ANI7T4), 2009-04-02 13:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Drogowiec ma racje firma zajmująca się naprawą nawierzchni to teraz kokosowy interes co roku trzeba lać łatę na łatę.

 • Kierowca (AMDYmp), 2009-04-02 13:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Te dziury to pikuś w porównaniu z ulicami Nowogrodźca. Wczoraj tamtędy jechałem i potwierdzam: owszem kilka (dosłownie) dziur zostało zalanych, ale reszta straszy ja straszyła. Uważam, że mimo mojej sympatii do tego miasteczka muszę powiedzieć, że ma najgorsze drogi w powiecie i nawet ta droga z Dobrej do Kliczkowa musi ustąpić miejsca Nowogrodźcowi. Wiem jak wyglądały ulice przed prowizorycznym puszczeniu tamtędy ruchu (remont przejazdu kolejowego w Zebrzydowej) i muszę uciąć ewentualne spekulacje, że to wina TIRów - było i jest tragicznie. Dlaczego? Od wielu lat na najczęściej uczęszczanych ulicach nie wylano nowej nawierzchni, tak samo z drogami wyjazdowymi z miasta. Należałoby w przyszłości zamknąć dla ruchu rynek (ewentualnie wjazd ze strony Lubania). Jadące od strony Lubania ciężkie samochody skręcając do rynku dosłownie zdzierają z kostki asfalt i na efekty po remoncie nie trzeba długo czekać. Pozdrawiam.

 • / (Ak5qIh), 2009-04-02 14:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To jak jestes taki obeznany ( kierowca) to muisz wiedziec ze wszystkie drogi w centrum N-C ( wokola ratusza) to drogi wojewodzkie, do nich lej zale tak jak ja leje.

 • Bdw (AE7ePT), 2009-04-02 14:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tirowcom dowalić 10 000 zł miesięcznie podatku drogowego. Bo to tylko oni niszczą drogi.

 • Kierowca (AMDXFt), 2009-04-02 15:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

  / ja nie leje żalu do burmistrza, a do właścicieli dróg. Poza tym w Bolesławcu także są drogi wojewódzkie/powiatowe i są one w znacznie lepszej kondycji jak w omawianym mieście. Burmistrz(gmina Nowogrodziec) nie jest właścicielem wszystkich ulic w gminie, ale powinien wpływać na odpowiednie organy, aby je remontowały (piszę nie tylko o remontach bieżących ale i o kapitalnych).

 • Reklama

 • Mirko (AHgYSf), 2009-04-02 16:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dajcie spokój temu burmistrzowi i tak robi więcej jak pozostali. Przyjdzie czas na łatanie dziur. Troszkę cierpliwości.

 • Pracownik (AtPG2p), 2009-04-02 18:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja jestem jednym z wielu pracujących w tej strefie. Jak przyjeżdzają do mojej firmy nasi dostawcy lub współpracownicy z zagranicy to jest mi strasznie wstyd przed nimi... Mam nadzieje, ze chociaż nowy inwestor jakim jest TOYOTA postawi ostre i surowe wymagania co do dróg...

 • Kierowca (ANbkFe), 2009-04-02 20:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do ~Bdw człowieku ty jestes psychiczny co ci ludzie sa winni wykonuja swoj zawod jak kazdy człowiek, to nie ich wina ze ich wozy maja taki tonaz, a po drugie to wkoncu musza jakas droga przejechac! A ty powinienes sie leczyc jesli sadzisz ze powinno sie ich karac.

 • Mir. Ko (AsdU1w), 2009-04-03 00:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W dniu wyborów przypomnę sobie te dziury: ].

 • Dzidek (ANI1Ns), 2009-04-03 01:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Moim zdaniem to nie tirowcy niszczą drogi tylko niedbali samożądowcy nie potrafią dopilnować te pseudo firmy naprawcze. Raz że technologia wykonania tych dróg to katastrofa ( gdzie są długoterminowe gwarancje) nadzór i kontrola jakości wykonania? Ci co odbierają partacką pracę - gdzie jest ich odpowiedzialność? Jak łatwo wypieprzyć publiczne pieniądze na tych partaczy wykonawców i naprawiaczy JEDEN WIELKI POLSKI PRZEKRĘT! Metoda na łopatę i gumiaka nie istnieje ani w Czechach ani w Niemczech.

 • Dodo (Are8ws), 2009-04-03 14:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Korzystać z profitów (odpisów od podatków) z tytułu funkcjonowania firm na terenie gminy to dobrze, ale dać coś w zamian to już problem - wstyd. Z drugiej strony popieram przemyślenia Dzidka i warto zadać pytanie kto zaprojektował lub kto wybudował taką drogę, która przetrzymała zaledwie kilka lat. Pan Relich nie powinien ( o ile tak rzeczywiście było) żądać wystąpienia pisemnego do niego a wsiąść do samochodu i pojechać obejrzeć drogę będącą przedmiotem narzekań jej użytkowników.

 • Łukasz (AE4Ziz), 2009-04-04 14:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pracuję w strefie od przeszło trzech lat i do dziur głębokości o 15cm zdążyłem się już przyzwyczaić bo nawet gdy zostaną załatane to po miesiącu wybijają się kolejne. Tam jest po prostu źle wykonana praca od podstaw bo problem powtarza się czały czas na tym samym odcinku 100metrów. Łatanie to tylko krótkoterminowe załatwienie sprawy. Ja rozumiem że Polskie drogi są jedyne w swoim rodzaju ale że ta część jest wizytówką urzędasów z Nowogrodźca i nie robią nic w kierunku naprawy stu metrów drogi która zapewne nie zachęca inwestorów do budowania zakładów to tego zrozumieć nie potrafię.

 • Rutyna (ArCTL2), 2009-04-06 15:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Łatać nie warto - słyszałem że do lipca gmina nowogrodziec przebuduje ten odcinek.

 • 1
 • 2

Reklama