Cztery samochody zderzyły się koło Starej Olesznej

Ford Mondeo po zderzeniu
fot. istotne.pl Na łuku drogi doszło do zderzenia Forda z Audi. Na Volkswagena, który zatrzymał się na miejscu wypadku, najechał Opel Astra. W zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.
istotne.pl 0 stara oleszna, kolizja

Reklama

Wieczorem, na trasie 297 w Starej Olesznej, doszło do kolizji 4 samochodów. Najpierw na łuku drogi zderzyły się Ford Mondeo i Audi A6. Na miejscu kolizji zatrzymał się kierowca Volkswagena, zaś jadący za nim kierowca Opla Astra nie zdążył wyhamować i najechał na tył Passata.

fot. Marcin Zabawa

Na szczęście nikt z uczestników kolizji nie odniósł poważniejszych obrażeń. Pogotowie ratunkowe udzieliło pomocy osobom uczestniczącym w zderzeniu Forda z Audi. Nikt nie chciał jechać do szpitala. W kolizji Opla z Volkswagenem skończyło się na pogniecionej blacharce. Policja ustala przyczyny wypadku.

fot. Marcin Zabawa

Na drogach panują trudne warunki do jazdy. Jest ślisko. W wielu miejscach, na jezdniach zalega błoto pośniegowe. Policjanci apelują o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drogach.

Na drodze z Bolesławca do Zielonej Góry utworzył się kilkukilometorowy korekNa drodze z Bolesławca do Zielonej Góry utworzył się kilkukilometorowy korekfot. Marcin Zabawa

(informacja MZ)

Reklama