Kamera - Wieżowiec Zachód LIVE

Kamera - Wieżowiec Zachód LIVE

Na obrazie z kamery widoczne są: plac Piłsudskiego, po lewej budynek BOK MCC, okrągły budynek Starostwa Powiatowego, po prawej galeria Bolesławiec City Center, ulica Sierpnia '80, wieża ratusza oraz wieże Bazyliki i kościoła przy placu Zamkowym.

Reklama

Logo Północ NieruchomościLogo Północ Nieruchomościfot. Północ Nieruchomości

Sponsorem kamery jest Północ Nieruchomości

PÓŁNOC Nieruchomości Bolesławiec
ul. Zgorzelecka 12, 59-700 Bolesławiec
tel. +48 75 646 70 71
polnoc.pl/oddzialy/boleslawiec

Działamy w sieci biur PÓŁNOC Nieruchomości i jesteśmy specjalistami od lokalnego rynku nieruchomości. Naszymi atutami jest znajomość regionalnych uwarunkowań rynku nieruchomości, profesjonalizm, dbałość o wysokie standardy obsługi klienta i skuteczność w działaniu.

Nasze biuro oferuje kompleksowy zakres usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz pośrednictwo kredytowe. Jeżeli chcesz kupić, sprzedać nieruchomość, masz do wynajęcia mieszkanie, dom lub obiekt komercyjny lub poszukujesz nieruchomości do wynajmu, chętnie pomożemy Ci zrealizować transakcję.

Zespół naszych doradców przeprowadził już kilkaset transakcji sprzedaży mieszkań, domów i działek znajdujących się w Bolesławcu i okolicach.

Za naszym pośrednictwem znajdziesz też najlepszy kredyt mieszkaniowy na rynku – pomożemy Ci wybrać finansowanie zakupu idealnie dostosowane do Twoich potrzeb. Zachęcamy do kontaktu.