senna kampania K. Stasika

 • nefretete (e80RpJ), 2006-11-21 21:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Martwi mnie brak kampanii wyborczej K.Stasika.Jest ZADANA !!!!Jestem przeciw Romanowi,ale niestety,jest aktywny.Co biuro wyborcze ma zamair zrobic? zostalo tak niewiele

 • Orion 23 (AN0mme), 2006-11-21 23:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  spoko jazda się zaczyna tylko znajdziem do roboty murzyna

 • A'Men (ANI1Ns), 2006-11-22 02:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  orion kretynów nie sieją sami się rodzą! twierdzę z przykrością dotyczy to ciebie!zapomniałeś nam powiedzieć ciekawostki z kadencji Chodyry!

 • jarek (ANGdPq), 2006-11-22 15:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kampania zdechła.Roman w debaie nie wystąpi.Będzie bardziej zdechła.Załuje staronych sznas Karola Stasika.

 • kosa (ANGg7G), 2006-11-22 19:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  jarek nie rozpaczaj!!! uważam,że p. Roman nie powinien był tak postąpić, to jest nie fer wobec tych górników, aby bić sobie punkty bo tak moherowi tudzież inni im sprzyjający, będą rozgłaszać w cztery świata strony jaki to p.Roman szlachetny itd.....A według mnie rezygnacja z debaty to zwykły przekręt, wszak ta debata to nie imprezka z tańcami i napojami wyskokowymi, i nie widzę powodu dla którego nie miałaby się odbyć. A jeżeli tak, to jutro nie idziemy do szkoły, nie otwieramy sklepów, nie ma kina ....

 • Myślę, że właśnie gdyby debata by się odbyła pan Roman miałby szansę zaproponować kontrkandydatowi i zebranym uczczenie trgedii górników minutą ciszy. Tego byśmy od pana Romana oczekiwali. Publicznego gestu! Odważnego słowa, na które ludzie czekają. Wstyd! Panie Prezydencie!

 • Jolanta, 2006-11-22 19:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jaki wstyd ? Zaapelowano o zaniechanie kampanii wyborczej w zwiazku z tragedia w Rudzie Slaskiej i slusznie. Debata to wlasnie kampania wiec tylko nalezy byc dumnym, ze Pan Piotr Roman wlasnie tak postapil. Mial sznse zaprezentowac sie i to dobrze , ale nie prze do wladzy za wszelka cene i zrezygnowal z szansy pozskania jeszcze wiekszego grona wyborcow. Pan Karol Stasik niestety wypadlby w tej debacie blado choc na twarzy zawsze jest czerwony a odkad podpisal koalicje z SLD nie tylko na twarzy jest czerwony. Oj dzialacze Platformy NIE WOLNO TAK MYDLIC OCZU !!!

 • Mydlenie oczu polega na tym, że pan Roman MÓGŁ PUBLICZNIE WYRAZIĆ SWÓJ I MIESZKAŃCÓW MIASTA SMUTEK. POPROSIĆ O MINUTĘ CISZY i zaproponować rozejście się. To by było eleganckie i odważne. Widać Piotrowi Romanowi nie przychodzą do głowy takie warianty. To jeszcze jeden dowód na brak szacunku do obywateli, brak odwagi osobistej i brak inteligentnego myślenia.

 • Orion 23 (AN0EI4), 2006-11-22 23:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wycieli mi murzynka Bambo co portalik ma jak szambo i szaleje jak polityczny Rambo.

 • G (AN0EJY), 2006-11-22 23:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Roman był i będzie politykiem, jeżeli wierzysz w jego szczere intencje Jolanto i w żal za górnikami, to Twoja sprawa. Dla mnie to zwykła, obłudna, polityczna zagrywka, by taki nieświadomy wyborca jak Ty, nabrał się i zagłosował A jak skomentujesz fakt, że całe misto oblepione jest plakatami Romana, co z żalu nie mógł ściągnąć lub zaapelować, by je ściągnięto? A pierwsza wiadomość w Azarcie o czym mówiła, o dobrym Romanie. NIE MOŻNA TAK MYDLIĆ LUDZIOM OCZU!

 • Stefan (ePEA7Z), 2006-11-23 07:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dla ciebie to obłuda, dla innych ludzi to gest przyzwoitego człowieka! PR jest po prostu człowiekiem wiekiej klasy (aż żal że dał się komuś wpuścić - ale tylko 1 raz! - z tym listem na poziomie jego przeciwników).I a'propos kampanii: na PR zagłosowała w pierwszej turze połowa Bolesławca nie dlatego, że prowadził obłudną czy jeszcze inna kampanię, a dlatego, że udowodnił wszystkim w czasie czteroletniej kadencji, że nadaje się na gospodarza miasta!I jeszce w sprawie TV lokalnej : przypominam że zarówno Gwizdała jak i Mazurkiewicz popierają PO (DorotaM startowała do Rady z listy PO!).Nie trzeba być specjalnie inteligentnym, by wiedzieć, kogo zawsze media częściej pokazują wszędzie na świecie...To oczywiste, że ważniejszych wydarzeniach z danego terenu (a te się pokazuje!) uczestniczą najczęściej władze.A może jednak trzeba być inteligentnym, by to wiedzieć ???

 • Mazurkiewicz popiera kase i Błażejczyka a nie PO.