a może ROMAN PIOTR?

 • staś (ANI7v8), 2007-04-23 21:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zachodnia cywilizacja zna i ceni je od dawna: Jean-Marie, Jean-Claude, czy George W. Dzięki temu wniesiemy do europejskiej skarbnicy imion nasze własne, o chrześcijańskich korzeniach, które świecić będą blaskiem przez następne dekady i stulecia. Poniżej przedstawiamy trzy specjalnie wyselekcjonowane propozycje wraz z charakterystyką ich posiadaczy. JAN MARIA - imię męskie. Osoba o tym imieniu to rogata dusza, lub wręcz diabeł wcielony; miłośnik szalików i kapeluszy, zajadły przeciwnik owłosienia u naczelnych; głosi oryginalne poglądy liberalno-purytańskie; poglądów nie zmienia, za to jak kapelusze zmienia partie. U kobiet najbardziej ceni własne zdanie i znajomość języków obcych. MAREK JUREK - osoba o tym imieniu to wielki miłośnik życia we wszystkich jego przejawach; to także wizjoner, odnowiciel moralny, niepokalany wzór cnót wszelakich od poczęcia, uosobienie prawa i sprawiedliwości; Lubi występować w szerokim tego słowa znaczeniu. Wykazuje niechętny stosunek do kobiet - do laski się nie przywiązuje i uważa, że naga kobieta „obraża naturę ludzką".KRZYSZTOF FILIPEK - charakteryzuje małego wielkiego człowieka; to Napoleon strategii, Łokietek polityki, Leśmian polszczyzny; miłośnik sarmatyzmu, szczególnie w kwestii zarostu i sejmikowania, można by rzec „dusza anielska w czerepie rubasznym". Uwielbia przebywać w sekretariacie, gdzie popycha młode, zdolne kadry do kariery. Żonę również posiada. Zdeklarowany humanista, nic co ludzkie nie jest mu obce, a jego ulubione zagadnienie to Młoda Polka, którą promuje na wszystkich szczeblach władzy.więcej na:http://www.polityka.pl/polityka/index.jsp?place=Lead33&news_cat_id=1135&news_id=216478&layout=18&forum_id=9947&fpage=Threads&page=text

 • Anonim (ANI1Ns), 2007-04-24 01:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Piotr Roman - osoba o dwóch imionach ma nienawiść i wendetę wpisaną w program polityczny, on nie zna innych wartości i metod poza tymi, których sam doświadczał. Cała gama patologii PRL została wykorzystana i dodatkowo uzupełniana przez wypaczoną religię, to jest połączenie państwa manipulacyjno-policyjnego z wyznaniowym. Być może dla wielu te słowa zabrzmią jak tani populizm, ale Bolesławiec pod rządami KC `PiS' zmierza w zastraszającym tempie do dyktatury opakowanej w pozory demokracji. Wszyscy ci, którzy uważają, że nic się nie dzieje, niech pamiętają, że jeszcze 7 miesięcy temu, ktoś kto uważał, że kierownikiem PWiK może być skompromitowany były wiceprezydent Chodyra, który jest nietykalny, a bogu ducha winny fachowiec Hodowany, będzie przedmiotem szantażu KC `PiS', zostałby uznany za wariata. Ja twierdzę, że dalsze milczenie, a tym samym przyzwalanie na pogłębianie patologii, doprowadzi do reaktywacji PRL i to w postaci państwa wyznaniowo-policyjnego. Ja milczeć nie zamierzam, po raz kolejny zbieram siły i pomysły, aby zaangażować jak najwięcej ludzi myślących i chcących żyć w normalnym kraju, do ostrego sprzeciwu przeciw brunatno-czerwonej IVRP. Wiele nie mogę, ale tyle ile mogę zrobię, uważam to za mój obowiązek, nie patriotyczny, nie obywatelski, ale ludzki.

 • as (e3JU1n), 2007-04-24 07:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  LookTo twoja kolejna wypowiedź ewidentnie mająca ewidentne znamiona paranoi - co gorsza połaczoną z narcyzmem. Stefek Burczymucha przy twojej wypowiedzi w wątku o szklarzu, to szczyt umiarkowania i skromności. Jednak Burczymucha to celowo literacko przerysowana postać dziecka a ty zdaje się jesteś dorosły.Wydrukuj sobie wypowiedź kaziutka i przeczytaj kilka razy - odwlekanie wizyty u dobrego psychiatry moze się bardzo zle skonczyc! Choć z drugiej strony przy takich objawach pewnie nawet ty zdajesz sobie sprawę, że rokowania na pełne wyleczenie są raczej marne!

 • exbol (ANI7T4), 2007-04-24 09:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  look - pozostało jeszcze trochę NORMALNIE myślacych ludzioni myślą podobnie jak ty - no cóż zostali zastraszeni , boja się odezwaćpozdrowienia

 • staś (ANI7v8), 2007-04-24 09:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo LOOK!

 • dorcia (A7b0x7), 2007-04-24 09:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  popieram Cię look w 200%

 • Stefan9, 2007-04-24 11:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeśli większość ma stanowić normalność, to rzeczywiście wy tu rzeczywiście stanowicie normę : tu jest normalne bicie piainy, wylewanie potoku obelg, epitetów i GOŁOSŁOWNYCH pomówień!Istnienie paranoików nikogo nie powinno dziwić, ale takie ich nagromadzenie jest juz zadziwiające!To NIE jest NORMALNE!

 • staś (ANI7v8), 2007-04-24 11:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo LOOK!

 • Stefan9, 2007-04-24 11:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawa dla was wszystkich : paranoja połaczona z impotencją intelektualna to dość ciekawe zestawienie. ZAWSZE NIEOBECNI tam gdzie padają jakiekolwiek pytania czy toczy się dyskusja rzeczowa NA jakikolwiek TEMAT , w zamian STADAMI pojawiacie się przy seansach nienawiści, obrażaniu ludzi i rzucaniu obelg i GOŁOSŁOWNYCH POMÓWIEŃ.Aż się rzuca w oczy analogia z rojem much gromadzących się zawsze wokół wiadomej substancji !

 • ricz (AN0U3p), 2007-04-24 12:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo Stefan9 !!!

 • Anonim (ANI1Ns), 2007-04-24 19:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No już dobrze, dobrze uspokuj się Stefan ni w 5 ni w 9 bo się udławisz od tych bezpośrednich inwektyw w twoim stylu! prawie w każdym twoim poście można odczytać "imbecyle, paranoicy, impotenci intelektualni itd. itd.... Zarzucasz innym brak argumentacji i nienawistne ataki, wtedy kiedy piszemy na temat MIERNOTY Filistra i TANDETY rządów twojego Romcia. Nie mówię już o takich fenomenach jak Chodyra i Anuszkiewicz najwięksi nieudacznicy Sceny Kabaretu Bolesławiec. To są między innymi moje opinie, a ty nie masz żadnych opini na temat tych osób i jedyną twoją reakcją jest wyzywanie innych od takich i owakich. No cóż ludzie to czytają i myślę, że mają to gdzieś, ale tylko ślepi nie zauważą twojej stronniczości i oddaństwa sprawie Rydzykowego, bolesławieckiego klanu żądnego władzy i wendety. Jedno jest pewne nigdy nie obroniłeś TANDETY Romana, MIERNOTY Filistra, Cwaniactwa Chodyry i innych z waszego pseudokatolickiego ukladu. W kościułku trzymając się za rączkę, modlicie się razem pod figurą a diabła macie za pazuchą. Rączka rączkę myje! Chiałoby się powiedzieć ty taki ty owaki ale ja się nie chcę zniżać do twojego poziomu. Jedno jest pewne, może jesteś katolikiem, ale napewno nie prawdziwym chrześcijaninem ty nasz ukochany, nie dowartościowany chłopski filozofie(to jest komplement).

 • staś (ANI7v8), 2007-04-24 22:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo LOOK!

 • Stefan9, 2007-04-24 23:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Liczą się fakty, liczby, daty, jak Bolesławiec wypada na tle podobnych miast, jak zmieniły się w Bolesławcu parametry za rządów obecnego prezydenta a wreszcie CO, KTO i JAK W ZAMIAN ZA...A co my tu mamy ? 0 faktów, 0 liczb, 0 propozycji a TYLKO GOŁOSŁOWNE rzucanie epitetów i obelg! A wszystko to w zanurzone w sosie paranoi typu pseudokatolicki układ, rydzykowe mohery. Jakimże innym słowem niż chora obsesja można określić te grafomańskie hektary tekstu nie zawierające NIC prócz nazwisk obrzuconych pełnymi nienawiści epitetami? Podaj mi JEDEN powód dla którego należałoby POWAŻNIE potraktować GOŁOSŁOWNE pomówienia i obelgi frustrata nie potrafącego podjąć dyskusji merytorycznej w ŻADNYM z tematów.To nie są OPINIE - to wyłącznie symptomy poważnych problemów psychicznych autora!

 • los (AN0xjo), 2007-04-24 23:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Stefan!!!! My tylko wskazujemy na nie udolność naszej obecnej władzy tak jak w bolesławieckim ratuszu jak i w sejmie. Własne ambicje obecnie rządzących (tam i tu w Bolesławcu), przekreślają nam nadzieje na jeszcze szybszy rozwój gospodarczy. Całe szczęście ze obecna władza nie zabrała się do reformowania gospodarki tak jak zajeła się ustawą lustracyjną (kilka nowelizacji w 6 m-c, to chyba rekord w parlamencie od 1989 r.), bo byśmy mieli drugą Argentyne. A wszystkie te tematy takie jak: sex afera w Samobronie, przekupowanie posłanki Beger przez PiS, nagle wypływające taśmy z Oleksym, słynny przegląd rządu Kaczyńskiego, a na końcu zamieszanie wokół Konstytucji w związku z ochroną życia czytaj aborcją, to tematy zastępcze zeby zamydlić oczy społeczeństwu i pokazać ze coś się robi, a tak naprawde to nic sie nie robi.A gdzie obiecana reforma fiskalna, obniżki podatków, znacznej obniżki ZUS-u, gdzie te piękne nowe drogi, 750 tyś. nowych mieszkań rocznie (obiecali 3 mln, kadencja trwa 4 lata, to rocznie tyle wychodzi) itd. można przytym wymieniać i wymieniać!! Kurski - poseł PiS-u, powiedział "Ciemny lud to kupi." Chyba podobną metode zastosował bolesławiecki PiS mówąc ze będzie nowa fabryka w Bolesławcu, nowe centrum sportowo-rozrywkowe na pl. Popiełuszki itd. A co do reszty to chyba mamy obecnie u nas w Bolesławcu gorszą odmiane PRL-u, którą będzie ciężko "wyplewić".

 • staś (ANI7v8), 2007-04-25 01:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Roman Piotr jest poprostu bolesławieckim zarządcą, miejskim ekonomem, człowiekiem, który kolesiami-miernotami, a nie kompetentnymi fachowcami zapycha posadki, a nie prezydentem, który chce wygrać następne wybory. Miasto aby mogło się rozwijać potrzebuje WIZJI i CZYNÓW, inteligentnej polityki. Zamiast tego mamy EMIGRACJĘ MŁODYCH, działki budowlane, które zawłaszczą deweloperzy a nie młode, na dorobku rodziny, modlitewne wyjazdy do Rzymu i prezentacje w wymiętych marynarkach na francuskich salonach, które skrzętnie fotografuje nasza Aga. Mamy jeszcze nagrody za "najlepiej przygotowane działki pod inwestycje" BEZ CHĘTNYCH INWESTORÓW!!! ... i bajeczki o JVC oraz inną pomniejszą zaśmierdłą kiełbasę wyborczą.Obywatele mają prawo oczekiwać od kogoś kto bierze z naszych, obywatelskich podatków 12 000 złotych miesięcznie, czyli tyle i prezydent Wrocławia Dutkiewicz i prezydent Warszawy Pani Gronkiewicz, aby poderwał to miasto do rozkwitu, aby się wysilił, pokazał nam wyborcom, że mamy tu prawdziwego lokalnego patriotę!!!Mamy za to w Bolesławcu prowincjonalną cieniznę, której tak ochoczo wtóruje "podniecony informatyk". Gdybyśmy mieli takie mury obronne jak w Średniowieczu to ludzie pokroju "stefana9" dawno znaleźliby się poza nimi. Przypomnę, że tych "fachowców od siedmiu boleści" nazywało się kiedyś PARTACZAMI. Partacze szyli tanie buty przed bramami miast, buty, które szybko się rozlatywały. Innych robić nie potrafili.