Otwarto galerię Bolesławiec City Center

Dyskusja dla wiadomości: Otwarto galerię Bolesławiec City Center.


 • Rafi, 2013-01-07 16:19 Cytuj Zgłoś nadużycie
  trolololo napisał(a): 10 banków, 10 aptek.

  / Raczej banki dały by zysk właścielowi :) ale tylko czynszowe apteki może dochodowe zyski miały ale marny :).

 • Hagar (AE7w6e), 2013-01-07 16:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rozumiem "apetyty" mieszkanców miasta na "galerię z prawdziwego zdarzenia". Jednak proponuję wziąć pod uwagę również interes inwestora - on chce mieć zysk. Zysk bedzie wówczas, kiedy miejsca dla działalności handlowej i usług zostaną wykorzystane. Z kolei wynajmujacy miejsca, tez musza mieć zysk. Z niego będą zyć, bo dochód przeznaczą(wierzę, że nie wyławiają pieniędzy z obrotu! ) na uiszczenie wszelkich opłat i zakup kolejnej partii towaru. A ileż pieniędzy zostawiają mieszkancy miasta na każdym ze stoisk? Kiedy obserwuję odwiedzajacych galerię, wyraźnie widać, iż są to osoby ODWIEDZAJĄCE w większości, nie kupujace...
  Wniosek - inwestor galerii dbając o własny interes wynajmie miejsca na stoiska takim działalnościom, które gwarantują regularne uiszczanie naleznych opłat, w ustalonej wysokości.
  Chcecie galerię "z prawdziwego zdarzenia"? Kupujcie tam wszystko, często i duzo. Rozwinie się, rozkwitnie i bedzie spełniała Wasze oczekiwania...

 • kolo (AN0hzJ), 2013-01-07 19:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Galeria - jak sama nazwa wskazuje to miejsce głównie do oglądania "eksponatów" a tylko czasem kupienia czegoś. I tak jest.

 • Rafi, 2013-01-07 20:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No ale bałagan z kasami w polomarkecie jest tylko dwie czynne -. - a kasjerki też za szybkie nie są.

 • Anonim (AtPxMF), 2013-01-07 23:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rafi Ty to masz spółę z Przemkiem. Bądz optymistą będzie lepiej dla Ciebie.

 • Galeria jest dobra do obejrzenia i przymierzenia towaru. Potem i tak najlepiej kupić 20-30% taniej w necie :).

 • Anonim (evgh4x), 2013-01-09 10:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prawda jest taka powstało to coś tylko dla tego aby odpowiedni ludzie na tej inwestycji zarobili a czy ta inwestycja jest opłacalna i czy nam zwykłym ludziom przydatna to już inna bajka tak było jest i prawdopodobnie będzie no chyba że narodzi się znów ktoś taki jak hitler i zrobi porządek w naszym kraju bo tu potrzeba twardej ręki na tych s... w co są u władzy.

 • Rafi, 2013-01-09 18:57 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ~Anonim napisał(a): Prawda jest taka powstało to coś tylko dla tego aby odpowiedni ludzie na tej inwestycji zarobili a czy ta inwestycja jest opłacalna i czy nam zwykłym ludziom przydatna to już inna bajka tak było jest i prawdopodobnie będzie no chyba że narodzi się znów ktoś taki jak hitler i zrobi porządek w naszym kraju bo tu potrzeba twardej ręki na tych s... w co są u władzy.

  / Chcesz powiedzeć że hitler na zamykaniu w obozach i zabijaniu ludzi robił dobrze? To chyba nie jesteś Polakiem skoro gadasz bzdury że ten faszysta robił dobrze.

 • Anonim (evgh4x), 2013-01-10 07:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Robił bardzo żle lecz na tych złodziei i oszustów którzy doprowadzili nasz kraj do takiego upadku jak najbardziej kasacja majątku na rzecz państwa i dla większości kula w łeb tylko takie metody pomogą naszej krainie bo co to za debilny kraj jest jak jeden ukradnie z piwnicy rower dostanie 2 lata a ci na górze kradną miliony i co najwyżej zawiasy lub sprawy ciągną się tak długo że nawet społeczeństwo o tym po czasie zapomina a im właśnie o to chodzi żal mi że tak pisze bo żle jest tak pisać o swojej ojczyżnie ale taka jest prawda a będzie jeszcze gorzej.

 • GREGINFO, 2013-01-10 10:11 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ~Hagar napisał(a): ... Chcecie galerię "z prawdziwego zdarzenia"? Kupujcie tam wszystko, często i duzo. Rozwinie się, rozkwitnie i bedzie spełniała Wasze oczekiwania...

  Mam nadzieje że niechcesz aby pozamykano wszystkie małe sklepy w Bolesławcu?

 • Slim (ANuJ15), 2013-01-10 13:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co mnie małe sklepy. Mają drogo i mały wybór.

 • obserwator (AtPxMF), 2013-01-11 13:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Już chyba dwa miesiące czynna jest Galeria, a ja byłam tam dwa razy! I stwierdzam, że nie ma po ca tam chodzić! Skupisko sklepów, w których towar jest taki sobie, a ceny też nie są rewelacyjne. Dla dojrzalszych mieszkańców miasta w sklepach Galerii nie ma nic! Jedynie można pójść i pospacerować po sklepikach Galerii, bo i deszcz nie pada, i wiatr w oczy nie wieje, a i mróz nie szczypie w policzki.

 • GREGINFO, 2013-01-11 15:06 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ~obserwator napisał(a): ... Galerii nie ma nic!

  Przecież ruchome schody są ;-).

 • obserwator (AtPxMF), 2013-01-11 18:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ~ GREGINFO - Ruchome schody, to nie nowina w Bolesławcu! Istniały długo przed powstaniem bolesławieckiego Centrum!

 • ziutek (V8j8Q), 2013-01-11 21:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Haha już 1 strona nie działa buehehehe :D.