Złota dwudziestka artykułów w 2010 roku

Dyskusja dla wiadomości: Złota dwudziestka artykułów w 2010 roku.


  • LOLA (AE7LZD), 2011-01-02 16:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tak dwudziestka artykułów, dokładnie żenad! Sztuczne sensacje :( tragedia.

  • :p (AE7LZD), 2011-01-02 20:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Masakra artykuły tylko sztucznie napędzające publiczność :(.[To samo IP, ta sama złośliwa osoba, co powyżej]/

  • genek (euyVKs), 2011-01-02 21:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mamo! Chwalą nas. Kto kogo? Wy mnie a ja was.

  • Karo (V8uye), 2011-01-02 21:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    No i "życzliwość" polska się odezwała. To takie przykre, czytać, jak wredni dla siebie są w sumie sąsiedzi, bo Bolesławiec to małe miasto i wszystcy jestesmy w jakis spośób znajomymi. Droga Redakcjo, Przyjechałam do domu na święta, zaraz wyjeżdżam do Niemiec, gdzie parcuję i mieszkam po studiach. Czytam Wasz portal, bardzo go lubię. Artykuły przez cały rok były na najwyższym poziomie, bardzo ciekawe i poprawnie po polsku napisane. Dla mnie to ważne. Pozdrawiam całą Redakcję.

  • Dziękujemy Karo za opinię. Właśnie takie komentarze, jak Twój, bierzemy pod uwagę i są one dla nas ważne. Resztę ignorujemy, bo albo piszą je ludzie ograniczeni, którzy nie widzą jakości, albo złośliwi. Dla jednych i drugich szkoda czasu.

  • oburzony (AtPxat), 2011-01-03 10:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Sam jesteś "ograniczony" i "złośliwy" i nie ubliżaj ludziom o innych niż ty poglądach.

  • Z.G. (AN0rp8), 2011-01-03 10:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dobre, ciekawe, zabawne. Na tle naszych "medyjów" jedyne do poczytania! Pozdrawiam wszystkich.

  • Reklama

  • Hegemon, 2011-01-03 17:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zapominasz Krzysztofie o istnieniu konstruktywnej krytyki :)P.S.Oczywiście dwa pierwsze posty w tym temacie do niej się nie zaliczają.

  • maryjusz (AsFkIT), 2011-01-03 22:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jakość? Co nazywasz jakościa? Plucie na każdego kto ma inne zdanie niż ty? Pewnie zaraz usuniesz mój wpis bo nie po zadartym nosie jest co?

  • anty_PO-PIS-SLD (AN0GPm), 2011-01-04 10:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    KG albo piszą je osoby które chciałyby pozytywnych zmian na tym portalu. Nie samymi pochlebstwami żyje człowiek.

  • Bolesławianin (An2Kp9), 2011-01-04 23:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Cytuję Pana Redaktora -, Resztę ignorujemy, bo albo piszą je ludzie ograniczeni, którzy nie widzą jakości, albo złośliwi. Dla jednych i drugich szkoda czasu. ". To co Pan Pisze jest naprawdę żenujące. Gdyby reprezentował Pan klasę - to w życiu na swym portalu nie powinien Pan tak napisać! No ale cóż - obnażył się nam Pan w całości. Dzięki temu po raz kolejny możemy też stwierdzić Pański obiektywizm o którym ciągle czytamy - tylko czytamy. Bez urazy proszę Panie redaktorze - ale musiałem to w końcu napisać.

  • grażyna, 2011-01-05 00:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bolesławianinie, ja nie rozumiem, co Cię tak strasznie dotknęło? Pewnie nie zaliczasz się do żadnej z osób wymienionych przez Krzyśka. Jesteś osobą (tak tylko myślę, nie wiem na pewno), która ceni sobie jakość i nie jest złośliwa. To kogo tak zajadle bronisz? Anonimów, którzy nam napiszą złośliwie, że artykuły są żenujące, potem, zmienią nick, by obwieścić, że jakiś fryzjer "iks" nie potrafi ścinać, firma "Z" to oszuści, a taki to a taki dyrektor to jełop etc, etc. W zakłopotanie wprowadza Twoja obrona ludzkiej potrzeby powiedzenia czegoś niemiłego, złego, małego, czy podłego.

  • też Grażyna (Ap8O6w), 2011-01-05 01:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Redakcyjny Team nie rozumie tego, że ważne są poglądy i argumenty piszących a nie ich nicki czy nazwiska. Pod swoim nazwiskiem pisze właściwie tylko jeden komentator nb właściciel portalu, dla wtajemniczonych i sprytnych także i jego współpracownica i z tego nie wynika, że treść ich wpisów jest lepsza od tych "anonimowych". Ich frustracje z powodu nieznajomości autorów - oponentów podyktowane są najpewniej tylko tym, że nie mogą im personalnie dokuczyć, ośmieszyć, zdyskredytować z powodu różnic poglądów lub niepochlebnych opinii o rzeczywiście żenujących publikacjach i małostkowości autorów niejednokrotnie ocierających się o granicę pieniactwa.

  • grażyna, 2011-01-05 11:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dla nas niestety, ci najbardziej zażarci i nieprzyjemni jak ich zwiesz "oponenci" nie są anonimowi. Sami starają się nam przedstawić (czasami niestety dzwoniąc, śląc smsy lub maile na skrzynkę redakcyjną). Wściekli są na nas, bo mówimy rzeczy, które chcieliby ukryć, czasami zagrażamy ich pozycji, albo nie popieramy tych, kogo oni chcą byśmy popierali. To oczywiście przyczyny, które znamy. Są też inne, w które lepiej nie wnikać. Co to piszesz na mój temat, @ też Grażyna, to krzywdzące opinie, dokuczanie, dyskredytowanie z powodu różnic poglądów lub niepochlebnych opinii. Robisz dokładnie to, co nam zarzucasz. W czym jesteś lepszy/a?

  • "Ważne są poglądy i argumenty" – to takie zaklęcie powtarzane przez wielu ograniczonych, złośliwych ludzi. Wypowiedziane ma sprawić, że wszelkie obrzydliwe i głupie komentarze – do których nie chcą się ci ludzie przyznać – mają zamienić się w coś niby ważnego i konkretnego. To taka tania sztuczka. Żaden naukowiec czy pisarz, gdy wymyślą coś niezwykłego, nie będą się wstydzić i mówić: "Ależ nie, nie ważny jest autor, ważne jest to co wymyślono, napisano". Prawdziwych poglądów i argumentów nie trzeba się wstydzić, po prostu. No chyba, że piszemy coś tylko złośliwie i udajemy, że niby krytycznie, że niby dyskutujemy – wtedy uciekamy od podpisania się pod swoim komentarzem i szybciutko używamy zaklęcia "ważne są poglądy i argumenty".

  • 1
  • 2

Reklama