Świetny kandydat, nareszcie młody. A więc nie "umoczony" w jakieś układy, układziki. Będzie miał "świeże" spojrzenie na wiele spraw, zapał do pracy. Jestem pewna, że taki kandydat to DOBRY KANDYDAT. Warto na niego głosować.2010-09-13, 15:43I jeszcze jedno - fakt, iż prezydentem był kiedyś "stary" Król, to nie ma znaczenia dla tego kandydata. "Stary" Król może dzięki temu jeszcze przypomnieć o tym, że istnieje. Moje nazwisko ma rodowód ten sam co prezydenta Komorowskiego. I co z tego? Ano, nic.
Józef Król z SLD kandydatem na prezydenta
Dyskusja dla wiadomości: Józef Król z SLD kandydatem na prezydenta.
-
-
Przypomnę, że Niesiołowski dostał się do Sejmu dzięki temu, iż nosi to samo nazwisko co bardzo popularny w owym czasie showman i dyrygent łódzki często występujący w TV. Ale czy nazwisko Król dobrze się w Bolesławcu kojarzy, to już inna bajka.
-
Słyszałem, że w jednym z bolesławieckich kościołów ksiądz odczytywał list od starego Król, który tłumaczył, że to nie on stratuje. Ktoś to słyszał? Jeżeli to prawda, to jakiś skandal.
-
Le Roi est mort, vive le Roi! (Umarł król, niech żyje król).
-
Szkoda, że nie ma drugiej Janiny Piestrak-Babijczuk, takiej nie ma! No chyba, że na wyspach Bergamuta hahahhahha.
-
A ja i tak będę głosowała na Nowaka. A tak w ogóle to kiedy zostanie ogłoszona data wyborów?
-
Takie skoki z kwiatka na kwiatek to nic dobrego nie wróżą. Co z tego ze młody? To i apetyt ma większy.
-
Tak, nie jest ponoć "umoczony". To skąd w takim razie znalazł się nagle w SLD? Przypadkiem? Bez jaj :).
-
Najpierw PO, teraz SLD, jakaś podejrzana sprawa...
-
Gdy się okazało, że nie ma szans na kandydowanie na radnego, a tym bardziej na prezydenta Bolesławca z list bolesławieckiej PO inżynier JÓZEF KRÓL DOZNAŁ OLŚNIENIA! ZROZUMIAŁ, ŻE DOTYCHCZAS BŁĄDZIŁ należąc do niewłaściwej partii, a nawet godząc się, przed kilkoma miesiącami, zostać członkiem zarządu miejskiej PO. Tłumacząc swój akrobatyczny wyczyn, stwierdził w wywiadzie (cyt. ): "Do PO wstąpiłem w 2006, bo wtedy wydawało mi się, że ta partia to ruch społeczny, organizacja zwykłych obywateli. Zawiodłem się, gdy okazało się, że w Bolesławcu to partia elit - a ten stan rzeczy mi nie odpowiada. Dlatego zerwałem z ta partią i zdecydowałem się wstąpić do SLD. Program i działania tej partii odpowiadają mojej wrażliwości społecznej. " I tak oto jeden z obywateli Bolesławca, dzięki swojej bystrości, w odpowiednim czasie zszedł ze złej drogi. P. S. Radzę kandydatowi uważnie przeanalizować skład socjalny bolesławieckiego SLD. Podobno tam też zakamuflowani są członkowie elit. Pod tym względem najpewniejsze jest PIS - walczy z elitami jak cholera!
-
Heheh. Zeby to jeszcze sam tak zauwazyl. Ale. Odczas wielu rozmów z kadrą KGHM często poruszaliśmy tematy polityczne. Okazało się, że część z nich jest krytycznie nastawiona do partii rządzącej i ich argumenty przekonały mnie, że jestem w partii, która nie reprezentuje moich poglądów i mojej wrażliwości społecznej. W dodatku rządząc PO praktycznie nie wprowadza żadnych reform, a jedynie administruje, a nie takiego obrotu spraw się spodziewaem. Od niedawna jestem członkiem SLD i kandydatem na prezydenta miasta. «« cytat Hm a to ciekawe co zdaniem Gali jest swietnego w kandydacie? Mlodosc? A owszem, zatem mlodzi ludzie startujcie na prezydenta. Program napiszà wam ludzie a wy potem jakos sciemnicie boleslawian, ze fakt--bez przeszlosci politycznej, bez zaplecza, bez dokonan, bez powiazan, bez znajomosci, bez wiedzy, bez dzialan politycznych ale za to MLODZI! VIVA MLODOSC.
-
Jak to ludzie potrafią umazać sie najgorszym g. Wnem aby tylko dorwac się do koryta.
-
Boluś nowak na prezydenta!
-
Dla młodych jest kandydat i to widać po Gliniadzie czy Orkiestrze - i to nie Król zmieniający Królestwa, nie Kwaśniewski wystawiony przez Stasika może w porozumieniu z PR, ani nie sam PR maskujący stopniowe zadłużenia Miasta poprzez inwestycje, do których trzeba będzie dokładać lecz Nowak, który jest szczery i dlatego tak wku... ustawionych na stołkach sztywniaków w garniturach.2010-09-15, 00:09Zresztą PR też zmieniał swoje Królestwa1. PZPR2. PiSFajny układ, co?
-
Panie Józefie proszę mi odpowiedzieć na pytanie związane z ewentualnym wyborem Pana Na prezydenta Bolesławca. Jak Pan rozumie pojęcie "państwo obywatelskie"? Czy Pańska polityka w mieście prowadzona była by w kierunku interesu miasta czy w kierunku / prywatnych/ interesów obywateli /? Jak Pan widzi rozwiązanie problemu emigracji, bezrobocia oraz niskich płac dla pracowników najemnych.
- 1
- 2