Zapach intymny kobiety a zapach faceta

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak myslicie czy intymny zapach kobiety ma znaczenie na rozbudzenie meskich "uczuc" i odwrotnie?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Niektóre kobiety się nie myją bo psy lubią zapach ryby.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Najlepiej podmyj sie piwkiem, najlepiej tyskim albo zywcem, a napewno bedzie sie czesto ku Tobie chylil i to nie tylko zeby sobie powachac. :D.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja osobiście po sobotniej imprezie z chłopakami w Imperium używam domestosa. Trohę piecze ale daje radę, czego się nie robi by być tremdy.

  • Ha ha rozbawił mnie temat :) jasne że gdy kobieta ślicznie pachnie "intymnie", to porusza najczulsze uczucia faceta i pobudza jego "smakowość" :) ale i facet powinien powodować dziką "głodność" swoją "intymną" zapachowością :-).

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Roko, bo zaraz wskoczę do ciebie :).

  • ~ Marta 13 żałosne! Współczuje ci, że prezentujesz taki poziom by być trendy!2011-03-21, 21:12Ha ha na przyjemność to trzeba sobie zasłużyć :).

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Był kiedyś taki film- "zapach kobiety" Polecam.

  • A nie omieszkam go zobaczyć jeśli go znajdę w necie :).

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Roko28 jak już będziesz miał 29 to proponuję ci abyś poszedł do rybnego, kupił makrelę i to jest właśnie zapach kobiety.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Hehe Pelagia skoro Ty porównujesz swój intymny zapach do zapachu ryby to pewnie dlatego tak się drą koty pod Twoim oknem ;).

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Skoro smierdzi na całą ulice to już nie jest intymny. :).

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ubawiłam się po pachy... widać że to wiosna, nawet na istotnych pełne rozluźnienie :].

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    A mnie najbardziej podnieca u mężczyzny zapach pieczonego mięsa. Mniam, mniam... I żeby z niego aż ciekło tłuszczem, ale z przyprawami. Bo jak zle namaczany przed upieczeniem, to mnie nie podnieca :( Ale jak dobrze przyprawiony, to normalnie ślina mi aż cieknie - orgazm układu pokarmowego na 100% :) No i żeby niezbyt podeszłego wieku, bo mięso twarde, a u młodego to kruche ;) Taki np. Roko28 - bardzo mnie podnieca słownie. Jak go chwycę fizycznie, to namoczę, nadzieję, okręcę parę godzin i z rozkoszą odbędę stosunek ustami - a dokładnie zębami (moimi). Roko28 - chyba Ciebie normalnie pożądam kulinarnie-seksualnie ;).

  • ~~CDR też się pośmiałem :).2011-03-22, 13:01~ Agnieszko Blecić no, no :) obudziłaś moje zmysły - może byłoby to kolejne dobre doświadczenie w moim życiu :) a jeśli chciałbym dać coś w zamian? A co jak mi się to spodoba? He he pozdrawiam cię, poprawiłaś mi i tak dobry już humor :).