Turniej pingponga: 600 zł na rzecz noworodków

Dyskusja dla wiadomości: Turniej pingponga: 600 zł na rzecz noworodków.


  • Ciekawska (ANUsoA), 2010-01-10 19:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kto był fundatorem dyplomów oraz pucharów? To trzeba odjąć od zysku oraz wynajm, sprzątanie sali i energię.

  • Wdzięczna (AN0Zly), 2010-01-10 19:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brawo piękna postawa. W końcu nasze społeczeństwo zrozumiało jak warto jest pomagać jeden drugiemu a noworodkom szczególnie. Kto takie maleństwa nie kocha?

  • Radek (AtPxcA), 2010-01-10 20:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Cel oczywiście jest jak najbardziej w porządku, ale wybory samorządowe coraz bliżej więc trzeba walczyć o reelekcję. Każdy sposób jest dobry. Czekamy na kolejne posunięcia naszych radnych miejskich i powiatowych. Kto kogo pobije w pomysłowości?

  • Magda. M (An2Kwu), 2010-01-10 22:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Akcja jak najbardziej szczytna szkoda tylko, że okupiona cynizmem. Dość mam już radnych, którzy opierając się o demagogię budują się na nieszczęściu innych. To jest fałszywe, nieszczere i dwulicowe postępowanie skierowane ku osiągnięciu politycznej poprawności i zdobycia większego poparcia. Chętnie pomogę szpitalowi, obecna sytuacja służby zdrowia nie jest łatwa, ale nie kosztem lansowania się radnego.

  • Gik (d9VdlR), 2010-01-10 23:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A Wy jak zawsze wszedzie szukacie problemu. Ktokolwiek cokolwiek zrobi, kogos nagrodza to zawsze szukacie drugiego dna i wymyslacie jakies bzdury. Gratuluje Panie Mirku. Szkoda, ze reszta radnych w ten sposob sie nie "lansuje". Pozdro.

  • Rudzik =( (AFQbKP), 2010-01-11 00:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie wiem jak dla was, ale dla mnie Saku to kozak! Jak zresztą prawie wszyscy nauczyciele w II LO! Strasznie brakuje mi tej szkoły =) Pozdro dla nauczycieli z II LO...2010-01-11, 00:45Troche buźka mi się przekrzywiła... miało być "=)".

  • Wojtek Markiewicz (AE7hrR), 2010-01-11 00:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mnie też brakuje tych lat spędzonych w tej szkole. Chętnie bym jeszcze trochę pochodził do starego NOWEGO ogólniaka, kiedy jeszcze tylko dwa w mieście istniały.

  • Ciekawska (ANGMEe), 2010-01-11 02:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Gik -a kto i co tu zrobi? Już lepiej było by stać pod kościołem i kwestować. Przecież turniej nie był w prywatnym domu i nagrody nie były fundowane z kieszeni organizatora. Taki dobry to każdy potrafi być. Przykład dał prezydent Kaczyński. Zafundował pobyt w rezydencji - ha ha.

  • Mirek Sakowski (ANGIrc), 2010-01-11 09:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Informacja do Pan/i Ciekawskiej. Informuję, że nagrody(puchary, ceramikę, dyplomy), opłatę za wynajęcie i sprzątanie sali, opłacenie pracownika szkoły pokryłem z własnych środków. A pod kościołem też stałem w niedziele (10. 01) i udało mi się zebrać blisko 1400 zł dla WOŚP. Nie wstydzę się tego, zapraszam pod kościół za rok w ramach WOŚP. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

  • Aron (A7b0WN), 2010-01-11 10:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Gratulacje i uznanie panie Mirku za ten osobisty wkład w efekt WOŚP w Bolesławcu. A takimi jak "Ciekawska" niech Pan się nie przejmuje. Nie warto.

  • Szafir (AtPGVW), 2010-01-11 12:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Gratulacje panie Janku A. Mimo upływu lat i nie najlepszego zdrowia potrafi pan zwyciężać!

  • Ciekawska (ANudW9), 2010-01-11 13:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jeśli tak było na prawdę to gratuluje Panu. Prosiłam tylko o komunikat -- brawo dla Pana. /Tej informacji brakowało przy pierwszym poście/.

  • Aron (A7b0WN), 2010-01-12 14:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Cieszy mnie, że na koniec Ciekawska zachowała sie przyzwoicie.

Reklama