Miasto protestuje przeciwko budowie galerii

Dyskusja dla wiadomości: Miasto protestuje przeciwko budowie galerii.


 • Ona22 (ArCj9H), 2009-10-02 11:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Moim zdaniem ta galeria nie jest w ogóle potrzebna, ponieważ ludzie i tak bedą jeździć dalej do Wrocławia i Legnicy czy też do galerii w Lubinie, ponieważ tam jest większy wybór. A Bolesławiec jak ostatnio zauważyłam został zdominowany przez same banki, gdzie się podziały te wszystkie sklepy które były w rynku? Nie no pewnie lepiej otworzyć kolejny skok stewczyka :/ Bo przecież ludzie będą musieli skądś brać pieniądze na zakupy w galerii...

 • K (AN0W7F), 2009-10-02 11:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Popieram argument o zbyt małej ilości miejsc parkingowych. Od strony konsumentów jest to niezmiernie istotna sprawa. W tej chwili znalezienie miejsca do zaparkowania w tej okolicy graniczy z cudem!

 • Galos (AtJkdO), 2009-10-02 11:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pan Rudyk mówi, że "Poznaliśmy stanowisko prezydenta, ale nie znamy uzasadnienia drugiej strony. Przedstawianie sprawy w ten sposób jest mało eleganckie". No Panie radny, ale zapytany o to Pan Sas nabiera wody w usta mówiąc, że nie chce szczegółowo odnosić się do zarzutów magistratu... A obecny na sesji Pan Wicestarosta też nic nie powiedział... I co? A nuż się uda przepchnąć galerię bez parkingów. Dlaczego nie spytano Pana Sasa gdzie wg niego mieliby parkować klienci galerii?

 • Julian, 2009-10-02 11:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie dziwi mnie decyzja prezydenta .Odnoszę wrażenie że oczkiem w głowie jest galeria przy placu Popiełuszki.Czy to nie dziwne że kolejna galeria handlowa po tej przy Łokietka , ma problemy z rozpoczęciem budowy ?Może ktoś powinien to zbadać?

 • ~ (ANIss0), 2009-10-02 11:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zbadać to się powinien ten co chce stawiać galerię bez parkingu.

 • Bolec (AN0mZb), 2009-10-02 11:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Teraz nie ma gdzie parkować. Niech wybudują parkingi podziemne. Troche kasy pójdzie, ale tak powinno być.

 • Galos (AtJkdO), 2009-10-02 11:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To może Julian powie gdzie parkować? Ps. Przypomnę, że tatuś pana Sasa był onegdaj przewodniczącym rady miejskiej, a prezyentem był pan Burniak... czy to nie oni wraz z radą zmieniali plany zagospodarowania przestrzennego?

 • Mieszkaniec (AE7oCy), 2009-10-02 11:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie protestowac! Galeria w bolesławcu jest potrzebna ii nie gadac ze nie! Nietrzeba bedzie jezdzic do legnicy czy wroclawia na zakupy! Ulatwi to nam zycie! 100% poparcia dla galeri!

 • Pixar (ANI7T7), 2009-10-02 12:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zgadzam się z Ona22 Odbiegając od sporu pomiedzy starostwem i prezydentem taka galeria to niepotrzebna inwestycja. Bolesławiec jest za mały na konkurecje Kto zyw pedzi do Lubina Wrocławia czy Legnicy i nie jest to snobizm czy brak rozumu Ja sam na wlasnej skorze przekonalem sie ze naprawde mozna tam kupic fajny markowy ciuch za grosze /Tam jest konkurencja i duze przeceny/ Wskakuje teraz sobie na autostrade w łące i godzinka jestem spokojnej jazdy i jestem we wrocku Naprawde warto Polecic moge pasaz grunwaldzki /tam sa konkretne przeceny/ Arkady czy galeria dominikanska sa juz drozsze Ogromny wybor obuwia i ciuchow jest tez jadac w strone lotniska za rondem Koszty sa nieporownywalne spodnie dla dziecka np 5 lat 79 zł wroclaw 35 zł grosz do grosza i zwraca sie paliwo.2009-10-02, 12:17Ps. Chodzilo mi o cene spodni w bolesławcu 79 zł a wroclaw galeria 35 zł a co do mieszkanca to uwierz mi ze ceny u nas w bolcu nigdy nie beda takie jak we wroclawiu u nas nie ma konkurencji sklepiki padaja jeden za drugim z czegos to trzeba utrzymac utrzymanie przedklada sie na ceny i tak w kolko.

 • Jegomosc (AE7hQS), 2009-10-02 12:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wole mieć galerię bez parkingu (nieopodal plac Piłsudskiego, górne Asnyka zamienione ostatnio na "betonową pustynię") niż wcale tej "galerii" nie mieć. Swoją drogą przecież w tak małym powierzchniowo miejscu jak hotel Piast nie powstanie nic na miarę Galerii Dominikańskiej.

 • faq, 2009-10-02 13:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ... łe... , zamiast galerii może jankesi postawią nam w tym miejscu jakąś tarczę...

 • H. S (AN0XWe), 2009-10-02 13:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jankesi to nam mogą co najwyżej klocka postawić. Wizy dla obywateli usa!

 • Czet (AN0WOF), 2009-10-02 13:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W interesie Galerii jest posiadanie odpowiedniego parkingu.

 • Z tego co wiem, hotel Piast jak powstawał miał być wysokim budynkiem, ale ze względu na niestabilnośc gruntu wybudowali to co mamy teraz. Galeria w tym miejswcu? Hm... Chyba że wytną park w kierunku ul. Ogrodoewj (dawny ogród różany) i znajdzie się miejsce na "galerię" i miejsca parkingowe. Dziwne jest również to, że prezes Sas (młody Sas) po objęciu stanowiska zabrał się za przebudowę hotelu. Jakie on ma o tym pojęcie. Rozłożył ARiMR - gdzie wcześniej dyrygował świniami i krowami, teraz rozłoży Piast. A Stary (Sas) z tyłu pociąga za sznureczki...

 • ~ (ANIss0), 2009-10-02 13:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zezwalanie na budowę galeri bez parkingu to brak odpowiedzialności i wyobraźni. Pierwszym rezultatem będzie zakorkowanie centrum i liczne niekończące się wypadki.