Wernisaż zdjęć konkursu Gliniada 2009

Dyskusja dla wiadomości: Wernisaż zdjęć konkursu Gliniada 2009.


  • Agnieszka Węgrzyn(Blecić) (ANyQtf), 2009-11-21 10:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do, Woj, -. Och! Widzę że zazdrość zjada na żywca... Ale doradzam, zastosować bardziej przemyślane systemy złośliwego przeciwdziałania, ewentualnym porozumieniom i współpracy Prezydenta z p. Nowakiem :)
    Stary system zaczyna zawodzić, co stwarza zagrożenie dla cichociemnych działaczy, szczujących tych w/w Panów przeciw sobie... Taki odpowiednik domowy: matka i ojciec kłócą się (bo dzieci kłamią donosząc matce przeciw ojcu i odwrotnie). Korzyści dla skłócających - prezenty (pieniądze, zabawki itp) od mamy oraz taty, w celu wciągania dzieci na swoją stronę. Efekty - rodzina rozpada się, dzieci poznają biedę. Ale jeśli rodzice nagle pojmą co jest grane... przestają się kłócić i nie nagradzają dzieci, a wręcz dają mocne lanie w tyłki...

  • Twist, 2009-11-21 13:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wiecie co... ja wam napisze jedno! Początkowy temat to wernisaż który rozwija kulturę w mieście, a WY do czego schodzicie? Do pieniędzy, polityki, a nawet metafor kłócącej się rodziny, a tu chodziło tylko o wypromowanie wydarzenia kulturalnego.

  • Pocałujcie mnie wiecie gdzie (AkNkxs), 2009-11-21 13:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kulturalnego? To teraz wystarczy utytłać się i bandę małomiasteczkowych biedaków w błocie aby zostać wielkim animatorem kultury, na którego cześć stare baby pieją peany pochwalne? Strach się bać.

  • Agnieszka Wegrzyn dobry dała pomysł, ja o nim dużo wcześniej pisałem :-) le cóż lepsza promocja jest na rondzie z tego wynika! :-)
    Pozdrawiam :-).2009-11-21, 14:22Mało tego, jeszcze dodam, że w Paryskiej wisi portret z uwolnionymi dzbanami, szacun dla autora fotki, właśnie takie powinny być wykonane portrety jak już ( w temacie uwolnić dzbany) a nie chłam, który został pokazany, wtedy można ewentualnieć promować jako kalendarz Glinoludów, z zaznaczonymi imprezami, które odbędą się w całym roku itp itd. Ale najwyraźniej nie ma kto pomyśleć w tym, całym bałaganie!2009-11-21, 14:27I na koniec napiszę, że pozbyłbym się takiego patronata na starcie i poszukał innego :-) Dobra reklama i nie będzie problemu, bo w takim wydaniu to kompletna porażka.

  • Isam (AN0Xfh), 2009-11-21 15:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wujek dobra rada zawsze wszystko pierwszy powiedział i wymyślił i zawsze ma najlepsze pomysły. Nawet tyrbo-cośtam-men mu nie dorówna.

  • Isam, normalnie jesteś jak detektyw "Rutkowski", śledzisz mój każdy wpis ;-).

  • Agnieszka Węgrzyn(Blecić) (ANyQtf), 2009-11-21 21:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Faktycznie, to prawda, że Masi jako pierwszy wpadł na pomysł z wykorzystaniem zdjęć do drukowania kalendarzy itp. No, ale ale... widać komu tutaj gul skacze... Zazdrość i poczucie niebezpieczeństwa pożera żywcem :)
    Moja przypowieść o rodzinie, co raz bardziej okazuje się trafna, na 100%. :).

  • Agnieszko dajmy spokój :-)
    Niech sami działają, niepotrzebnie się wtrącamy ;-) Najwyraźniej nasze pomysły są do dupy :-).

  • Agnieszka Węgrzyn(Blecić) (ANyQtf), 2009-11-21 21:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Masi, masz rację. Ale te pomysły mogę sama wykorzystać, mój przyjaciel ma firmę PPHU PRNJAVOR, z działalnością na całą Unię, więc... POZDRO!

  • Ktoś (AtPyT0), 2009-11-22 19:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Widze, że tu już taka "Mała Nasza Klasa" - zaczynamy się chwalić...

  • Do Ktoś -. Nie lubisz gdy się nie gryziemy po pupciach? A co cię podnieca?

  • Myszka szara (ANGMmM), 2009-11-23 16:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Agnieszko Prnjawor jest w stanie agonii /nie mam wiedzy czy jeszcze dycha czy już nie/.

  • 1
  • 2

Reklama