Wernisaż zdjęć konkursu Gliniada 2009

Dyskusja dla wiadomości: Wernisaż zdjęć konkursu Gliniada 2009.


  • Znudzony (e3PHnV), 2009-11-20 00:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Moglibyście już skończyć z tymi glinoludami i gliniadą!

  • Woj (AsJN7u), 2009-11-20 00:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To prawda.

  • * (A7w9I7), 2009-11-20 08:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    I co? Macie ciekawszy pomysł? Najlepiej, żeby nic się nie działo? Możecie z niczego nie korzystać i tylko krytykować, ale innym się to podoba i chwała za to, że są ludzie, którym chce się coś robić dla innych. Przynajmniej jest okazja spotkać się z ludźmi i porozmawiać, a nie siedzieć w domu przed telewizorem i milczeć.

  • Kleto (ANIRiF), 2009-11-20 09:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A nagrody to byscie za nic robienie zdobywac chcieli? :D przynajmniej jest to jakas dobra inicjatywa dla mlodych zdolnych ;).

  • Znudzony (e3PHnV), 2009-11-20 09:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Młodych zdolnych babrających się w błocie (hahahaha)! "inicjatywa"! Kleto czy Ty wiesz o czym Ty piszesz?

  • Zniesmaczony (AsdUPe), 2009-11-20 12:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Znudzony, a czy ty wiesz o czym ty piszesz? Podaj pomysl lub zrób coś kreatywnego, usiąde przed kompem i ocenię.

  • Twist, 2009-11-20 12:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Znudzony! Twoje argumenty i pusta gadka do niczego nie prowadzi tylko do samoośmieszenia własnej osoby. Czy Ty kiedykolwiek zrobiłeś coś społecznie i dla ludzi? Nie sądze... ponieważ czytając twoje posty przypomina mi się postac z pewnej bajki a mianowicie Ebenezer Scrooge... zgorzkniały i zamkniety na wszelką radośc facet. Wyjdź do ludzi, zrób coś, czerp z tego radośc! Bo życie nie polega na siedzeniu w domu przed kompem i krytykowanie i obrzucanie "błotem" wszystkich z góry na dół! W brew pozorom ty też się w tym babrzesz!

  • Reklama

  • Jf (AN0Won), 2009-11-20 14:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Popieram Twista ;).

  • Znudzony (e3PHnV), 2009-11-20 15:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Po pierwsze nikogo nie staram się urazić, ani nie obrzucam "błotem" jak Twist napisał ja tylko stwierdziłem fakt. Trzymacie się tej gliny jak rzep psiego ogona. Robicie konkursy na zdjęcia z glinoludem, teraz wernisaż, był już ślub, a zaraz zrobicie i pogrzeb w tym klimacie. Opamiętajcie się świat na glinie sie nie kończy! I myślę że nie tylko mnie przeszkadza już wałkowanie wkółko o glinie i jej ludach.

  • Agnieszka Węgrzyn(Blecić) (ANUbFF), 2009-11-20 16:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ja uważam, ze o Glinoludach ciągle zbyt mało! To dla miasta szansa, by się reklamować innością, czymś niespotykanym, to biznes! Można robić plakaty ze zdjęć i sprzedawać na cała Polskę, można robić świetne kalendarze z tymi zdjęciami. Można robić dla młodzieży wybory miss najpiękniejszej/go Glinoludki oraz Glinoluda. Można wydać książkę poświęconą zdjęciom Glinoludów itp. Można robić imprezy pod hasłem - Glino-folk, Glino-disco, itd. Można robić imprezy dla dzieci. Bolesławiec może i powinien przyciągać ludzi z zewnątrz, kusząc tą odważną innością. To jest inność pozytywna!2009-11-20, 16:17Gdyby można było kupić duże plakaty z tymi zdjęciami, to kupiłabym 3 sztuki i powiesiła w pokoju. Normalny plakat kosztuje średnio 20 zł. Ktoś kto by takie plakaty drukował, zarabiałby bardzo dużo, bo można to rozprowadzić w Polsce i za granicami. A czegoś takiego jeszcze nie było, więc zarobek gwarantowany, tylko trzeba wtedy notarialnie trzymać prawa autorskie.

  • Twist, 2009-11-20 17:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Popieram Agnieszkę w 100%! Chociaż inicjatywa glinoludów nie została wymyślona dla biznesu tylko dla łączenia ludzi... "wszyscy jesteśmy ulepieni z jednej gliny". Tylko przy okazji promuje to nasze piękne miasto i można na tym zarobic pieniądze co jest dodatkowym plusem tego pomysłu. Kalendarze i plakaty to bardzo dobry pomysł można by na ten temat porozmawiac z Papą Glinoludem :D.

  • Wojciech (AE7hwE), 2009-11-20 20:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Niechaj Glinoludy na Ceramiki Święto się budzą! Bo inaczej gliną wymiotować będziemy... A może nie? ;).

  • ikcelam, 2009-11-20 20:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Poczytałem ..... i ....... stwierdziłem, że po prostu pokonam jakoś te prawie 200 km dzielących mnie od Bolesławca, żeby znowu zobaczyć radość Wspaniałych Ludzi, którzy z niczego/glina/ potrafili wykrzesać tyle Piękna !!!!!!!Do zobaczenia w niedzielę :)

  • Agnieszka Węgrzyn(Blecić) (ANUbFF), 2009-11-20 22:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pan Bogdan Nowak jest odważny i pomysłowy, a to podstawa w biznesie. Myślę, że Prezydent powinien być przeciwieństwem Pana Nowaka, ale w pozytywnym znaczeniu. Jeden buntownik, a drugi bardzo poważny i spokojny. Bolesławiec byłby odbierany przez zewnętrzne społeczności, jako niesamowite miasto, gdzie panuje wolność w działaniach z dziedziny kultury i sztuki, coś jak Kraków. Ale także widziano by, że Prezydent chroni to przed prawnym i gospodarczym zniszczeniem. Czyli miasto byłoby niezniszczalne przez zawistnych i konkurencję. Ten wernisaż powinien stać się punktem startu dla obydwu Panów. Dobra okazja by wspólnie rozkręcić działania, na rzecz rozwoju Bolesławca. Zajmowałam się w życiu tylko budownictwem, do niedawna, ale zawsze z konkurencją dogadywaliśmy się tak, że zleceniodawca uważał nas za wzajemnie wrogo nastawionych. Oboje na tym zarabialiśmy, a zysk wedle wkładu. Radcy prawni na tej zasadzie niby ze sobą walczą na rozprawie, ale naprawdę tylko przeciągają czas do orzeczenia wyroku, a klienci obu stron płacą. Obaj prawnicy to kumple. Psychologicznie można wywoływać różne reakcje u odbiorców. Panowie Prezydent i szef Glinoludów powinni się dogadać i mogą wspólnie rozłożyć na kawałki wszelka konkurencję i przeciwników. Kraków miał początek! Bolesławiec może mieć początek!

  • Woj (AHCRPZ), 2009-11-20 22:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Co za slogany, puste frazesy.

  • 1
  • 2

Reklama