Niegospodarny jak burmistrz Relich

Dyskusja dla wiadomości: Niegospodarny jak burmistrz Relich.


 • Wojtek (ANbpI6), 2010-07-20 14:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kutasios.

 • As (AN0my9), 2010-07-20 14:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Express Bolesławiecki ludzie przynajmniej znają i chyba czytają. Ja gazety II jeszcze nigdy nie widziałem. Nie mam pojęcia jak jest dystrybuowana. Może to jest przyczyną wyboru innego medium.

 • Jolka (ApHCgQ), 2010-07-20 14:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przecież to nie z jego kieszeni, tylko z ludzi, co innego jest gdy czlowiek rozważa zakup czegos z własnych funduszy wtedy biega i nieraz miesiacami poszukuje żeby zaoszczedzic przysłowiowego grosza a tu kasa sie leje w tak ubogiej gminie... szkoda słów.

 • Hamster, 2010-07-20 14:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pytanie, gdzie jest II dystrybuowane w Gminie Nowogrodziec?2010-07-20, 14:54"Robert Relich dostał dwie oferty na zakup tej samej usługi. Wybrał dwukrotnie droższą. Jak sam tłumaczy – z przyzwyczajenia." - warto cytować całą wypowiedź w nagłówku. Z przyzwyczajenia mieszkańców, co jest już argumentem zmieniającym trochę światło padania wypowiedzi.

 • Słońce peru (ANGpmQ), 2010-07-20 15:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ten "artykuł" to ostrzeżenie: reklamuj się na istotnych albo obsmarujemy Cię przed milionami (hłe, hłe) czytelników :) W każdym razie to nie pierwszy przypadek gdy ktoś nie chce dać zarobić istotnym i dostaje w zamian "sympatyczne" artykuły. Gniew Redachtóra potężnym jest :D
  Jeśli istotne opisują problem w którym występują istotne, to nie ma co się spodziewać obiektywizmu - prawdopodobnie o wyborze takiego, a nie innego medium zadecydowały czynniki nieopisane w "artykule", a nie to co PT Redaktorzy wyrwali z jednego zdania. Może chodzi o to, że burmistrz (z przyczyn wizerunkowych) nie chciał by gmina promowała się na łamach ulotki propagandowej PO? Nie wiem, aczkolwiek ponieważ "rzetelni" koło obiektywnego, rzetelnego dziennikarstwa nawet nie stali, a do tego są stroną sporu, wyciąganie jakichkolwiek wniosków na podstawie tego "artykułu" mija się z celem. Przed skomentowaniem radziłbym zapoznanie się z PRAWDZIWYM przebiegiem wydarzeń, a co najmniej ze zdaniem samego burmistrza (no bo wycięte jedno zdanie to nie wypowiedź). Pozdrawiam :).2010-07-20, 15:11O mаnірulасϳі w nagłówku - tytuł sugeruje, że burmistrz wybiera wedle swojego przyzwyczajenia, a chodzi o przyzwyczajenie mieszkańców - nie wspominając :).

 • New nie mim (AN0rAN), 2010-07-20 15:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Słoneczko już zapomnialo, jak gromiło samorząd za otwieranie restauracji w MCC? Relich to to samo co Roman. Durnemu zawsze trzeba tłumaczyć.

 • Słońce peru (ANGpmQ), 2010-07-20 15:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  New nie mim: "prawdopodobnie o wyborze takiego, a nie innego medium zadecydowały czynniki nieopisane w "artykule", a nie to co PT Redaktorzy wyrwali z jednego zdania. ". "Przed skomentowaniem radziłbym zapoznanie się z PRAWDZIWYM przebiegiem wydarzeń, a co najmniej ze zdaniem samego burmistrza. ". Jeśli jedynym źródłem "informacji" jest zamieszany w sprawę niezbyt obiektywny portal, to nie mogę gromić burmistrza za coś o czym nie mam pojęcia. Jak się dowiem, to napiszę :).

 • Reklama

 • Hamster, w samym Nowogrodźcu jesteśmy w 10 punktach. Głównie Rynek i okolice oraz sklep Eko.2010-07-20, 15:44W Zebrzydowej 3 punkty, w Nowej Wsi 1, w Zabłociu 1. Wybierz się w rodzinne strony i weź sobie gazetę. Na zdrowie :)

 • Piłkarz (e4RhNs), 2010-07-20 15:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ktoś chyba pomylił rolę dziennikarza politykiem...

 • Maurycy (AE7g6W), 2010-07-20 15:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A Gościszów, Czerna, Zagajnik i Wykroty? Express widzę znacznie częściej niż Istotne.

 • Papa smerf (AtPx54), 2010-07-20 15:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zgadzam się z Tobą New nie mimie :).

 • 193.200.150.137 (e4Asfa), 2010-07-20 15:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pan Relich z rodzina zasiadl chyba przed komputerem! Co za skandal. Wybiera sobie bo co? Bo my mieszkancy niby mamy przyzwyczajenie do gazety? Sam sie przyzwyczail i zwala na nas. Uspokaja mnie tylko to ze juz niedlugo wybory i wyrazimy swoje zdanie na temat gospodarnosci! Mnie govno obchodzi czy to jedna czy druga gazeta. Jak wydaje nasze pieniadze to powinien byc oszczedny i tyle w tym temacie

 • Tommy (AsdZ9w), 2010-07-20 16:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ekspres jest opłacany przez Romana i Relicha razem. Od kilku lat tak jest. Wyborcy powiedzą im teraz nie! Może skończy się to szastanie publicznym groszem na lewo i prawo!

 • Demokrata (AN0ui0), 2010-07-20 16:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Popytajcie o inne zamowienia z urzedu a dwoiecie sie jak jest. Slonce Peru mialem o tobie lepsze zdanie . Jako jedyny pisales wprost o Romanie, o restauracji i innych rzeczach, a widze ze uprawiasz wlasna wojenke. Myslisz tytlko o sobie i wlasnych interesach. Zawiodlem sie na tobie

 • Słońce peru (ANGpmQ), 2010-07-20 16:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Demokrato - nie oczekuj, że rzucę się do linczu tylko dlatego że istotne opublikowały jakieś rewelacje! Sporo "artykułów" tutaj miało z prawdą wspólne głównie nazwiska, a cała reszta była radosną twórczością redakcji. Sorry, ale jeśli "dziennikarz" twierdzi z całym przekonaniem, że "wszystko jest kwestią interpretacji", "liczby można pokazywać jak się chce, a statystyka zależy od tego kto ją przedstawia" oraz "nie będę pisał obiektywnie, tylko tak żeby sie sprzedało" to chyba mam prawo mieć dystans do jego "artykułów"? Mam taką zasadę, że nie wypowiadam się na tematy o których nie mam pojęcia. Chwilowo nie wiem o tej "aferze" nic ponad to, co pojawiło się na istotnych, a że nie jest to medium godne zaufania to w pierwszym poście napisałem: "Przed skomentowaniem radziłbym zapoznanie się z PRAWDZIWYM przebiegiem wydarzeń, a co najmniej ze zdaniem samego burmistrza". I tyle. Jak okaże się, że burmistrz kręci lody to nie omieszkam o nim paru ciepłych słów napisać. Jeśli okaże się, że istotne mszczą się za wybranie innej (lepszej) oferty - również. Pozdrawiam.

Reklama