Gwałt – sprawa delikatna

Dyskusja dla wiadomości: Gwałt – sprawa delikatna.


 • Juras (AMOvyN), 2009-09-24 09:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Moze to najwyzsza pora by zaostrzyc w Polsce kary za gwalt? (wlacznie z kastracja).

 • OrbMaster, 2009-09-24 09:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ok, ale to najpierw ciebie wykastrujemy.

 • tegie, 2009-09-24 13:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Powinno się zaostrzyć kary z gwałt. I to drastycznie. Poniższy artykuł na rzeczywistym przykładzie obrazuje nieudolność polskiego wymiaru sprawiedliwości w tej kwestii: http://kominek.blox.pl/2009/03/POLKA-LEPSZA-NA-GWALT.html.

 • Marischka, 2009-09-24 14:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oczywiście jestem za zaostrzeniem kar. A jeśli chodzi o kastracje, to chyba ona nic nie da, uczyni tylko degenerata bezpłodnym, co nie oznacza, że nie będzie dalej robił tego samego. Kobiety boja się zgłaszać na policje, bo niestety nie raz się słyszało, że zostały nawet tam potraktowane jak zwykłe... , a nie jako osoby pokrzywdzone. Poza tym dochodzi sprawa rozgłosu i kpin w społeczeństwie, które nas otacza, więc siedzą cicho i się nawet nie przyznają. Co oczywiście idzie na rękę gwałcicielowi, bo pozostaje całkowicie bezkarny, wiec możne w dalszym ciągu robić swoje, jeśli najdzie go ochota. Kara powinna być surowa i na tyle skuteczna, żeby odwieść od tego niecnego czynu. A jeśli chodzi o gwałt na nieletnich, czy dzieciach to byłabym bezlitosna dla takiego debila. Skrzywdzone dziecko, do końca życia ma uszczerbek na psychice i to powinno, brać się najbardziej pod uwagę.

 • Kosciuszko (ANx1L6), 2009-09-24 14:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie mozna zalozyc jakies grupy cywilnej wspolpacujacej z policja w sprawie tego gwalciciela? Czy w jakies tego typu? Zeby bylo duzo osob po cywilu i w razie jakiegos niebezpieczenstwa lub lamania prawa od razu zglaszaly na policje i reagowaly cos w tej sprawie i mieliby tam zapewniona anonimowosc itp.

 • Kościuszko, nie można bo dochodziłoby do samosądów... Chcociaż w tym temacie jest za samosądami!

 • Mm (ePEAB9), 2009-09-24 16:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie wiem czy ktoś nas rodziców opanował by się przed zatłuczeniem takiego kogoś gdyby udało się go złapać.

 • Ewa (AHeeyX), 2009-09-24 20:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  OrbMaster ale czemu Jurasa?

 • Lola (ePEAB9), 2009-09-24 21:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

  11 lat temu zostałam brutalnie zgwałcona jak to powiedział gwałciciel że zrobił to na moje życzenie bo go prowokowałam. To jest coś czego się nigdy nie zapomina a w życiu często wraca w podświadomości i odbija się na wspólnym życiu z mężem. Bałam się zgłosić na policję i przechodzić przez miliony procedur. Było minęło a życie dalej idzie do przodu. Pozdrawiam.

 • Marischka, 2009-09-24 22:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widzisz i Ty będziesz o tym pamiętać, a taki buchaj chodzi sobie po świecie, jakby nigdy nic, nawet pewnie, nie mając jakiegokolwiek wyrzutu sumienia, że wyrządził komuś krzywdę.

 • Aha (ANGdc6), 2009-09-25 10:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak to zostaje w pamięci ja kiedyś też zostałam napadnięta ale mnie się uało bo spłoszyli i koleś zwiał. To było ponad 10lat temu i do tej pory mam lęki i myślę że pewnie nie raz sie z nim mijałam na ulicy. A co do kar dla takich chorych ludzi rzeczywiście są śmiesznie małe, będzie grzeczny i po kilku lat znowu buja na wolności i robi to samo. A może po ogłoszeniu wyroku obcinać małego?

 • Arianin, 2009-09-25 14:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podobno jedna dziewczyma z Warty włożyła sobie wiecie gdize żyletkę i chodziła po ciemnych ulicach. Klijent ją napadł i chciał wyd... ć. Po chwili uciekał z krwawiącym przyrodzeniem podobno zgłosił się do lekarza i jest zamierzony. Nie wiem czy to prawda jak coś wiecie dajcie znać.

 • OrbMaster, 2009-09-25 14:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Arianin za dużo filmów naoglądaleś sama tez by sie przy tym niezle pociela :D.

 • Ojciec (AN0m0A), 2009-09-25 14:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Myślę, że powinno się zaostrzyć kary dla takich zboczeńców, ale przede wszystkim mocno ich napiętnować medialnie i w ogóle. Co do karania za krzywdy dzieci, to za samą próbę napaści na dzieci dożywocie. Co do postępowania policji: zgłaszałem niedawno próbę włamania ( pokój dzieci właśnie ) w nocy, ale do środka bandzior nie dostał się, bo usłyszeliśmy i dla tego sprawy nie ma. Za to dyżurny policjant powiedział, że jest zboczeniec, który łazi po oknach, ale tylko podgląda więc to też chyba nie sprawa dla policji.

 • Dod (A7ZVYK), 2009-09-25 14:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prowadzone są postępowania w sprawie z Kliczkowa i z nowogrodźca, a co z Okmianami? Nie dośc że u nas nie ma portretów pamięciowych z facjata tego przygłupa to jeszcze u nas została zgwałcona dziewczyna, od tamtej pory także było parę sygnałów na temat białęgo busa, którym podejrzany sie porusza i dalej cisza, kiedy w koncu bedziemy mieli plakaty z podobizną? O to zapytajcie policjantów.

 • 1
 • 2