Nieźle zakręcone :)
Czy to fisheye?
Trochę inaczej
Dyskusja dla zdjęcia: Trochę inaczej.
-
-
Nie to nie fisheye. To taki efekt w dynamic photo hdr zwany litle planet. pozdrawiam :).
-
Pomysł 1-sza klasa od samego patrzenia kręci się w głowie :).
-
to prawda
-
Zakręcone jak nasza gospodarka. Niezłe.
-
Widzę Arku że pojawiłeś się na FR :)
-
Jestem też na digart i hdrcreme (Polecam miłośnikom hdr. Fajna galeria prac hdr )Pozdrawiam :).
-
Jaki masz aparat?
-
Świetna fota inna od wszystkich...
-
Nikon d5000 nikorr 18-55mm :).
Komentarze do tematu zostały zablokowane.