Jest plan przebudowy placu Popiełuszki

Dyskusja dla wiadomości: Jest plan przebudowy placu Popiełuszki.


 • darces (A7by8K), 2006-09-24 20:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  jakie płuca miasta ktos chyba na głowe upadł to tylko kawałek trawynawet drzewa tam nie ma ale jedno jest pewne kolejny trik na wybory gdy to było było by pieknie

 • PAWEŁ FREZER (AsFU30), 2006-10-17 22:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

  KOSZMAR ARCHITEKTONICZNY W CENTRUM MIASTA .TAM JEST CIASNO ALE Z TYM CZYMŚ TO JAK W TOKYO POZDRAWIAM JAPOŃCZYKÓW

 • Remik (ANGgvb), 2006-10-17 22:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kolejne wybory, kolejne plany. Ale jak zawsze będzei wielkie "JOŁ"

 • bolek (An2L24), 2006-10-18 08:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kto takie monstrum architektoniczne chce wybudowac w najlepszym miejscu centrum naszego naszego miasta? .. Człowiek bez wyobraźni. Centra rekreacyjno-rozrywkowe lokalizuje się poza centrum miasta, z dogodnym dojazdem, miejscami parkingowymi (tańsze grunty). To cenne miejsce powinno poczekać na ciekawe architektonicznie rozwiązanie, które będzie uatrakcyjniać centrum naszego miasta przez dziesiątki lat.Pozdrawiam.

 • Fionka (A5qtji), 2006-10-18 10:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mieszkam w wiezowcu przy samym Placu Popieluszki i musze szczerze powiedziec, ze plan zagospodarowania wcale mi sie nie podoba.Juz pomijajac gwar pod oknem, wynikajacy z duzej liczby samochodow to jeszcze widok na takie monstrum...Jak juz wroce do Polski to sie chyba na wies wyprowadze..Nie rozumiem skad zamilowanie do okrytych blacha hangarow, kiedy mozna cos naprawde ladnego zbudowac i jeszcze troche zieleni zostawic. No ale trzeba jak najwiecej zarobic, wiec wcisnijmy jak najwiecej budynkow. Nie wazne, ze nie bedzie ladnie, a dzieciom zostana do zabawy zasyfione podworka za blokami. Mysle, ze miejsce jest po prostu nieodpowiednie.

 • Kamila (AN0E4d), 2006-12-19 17:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Faktycznie może i fajnie było by mieć takie miejsce na spodkania z przyjaciółmi, przygotowania sie do zawodów itp. Ale tak jak inni jestem tego zdania, że to jest tylko "podlizanie" sie Romana. Powodzenia!