Co zmieniłbym w Bolesławcu?

 • Maks, 2006-06-08 00:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Postarałbym się dostosować miejsca publiczne dla osób starszych i niepełnosprawnych

 • Marcin, 2006-06-08 12:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  1. Remont dworca PKP.2. Szerszy most na Bobrze.3. Poszerzenie skrzyżowań obwodnicy z ulicą Dolne Młyny i Staszica. Przydałyby się tam bezkolizyjne skręty w lewo, bo w czasie dnia towrzą się duże korki.

 • Maks, 2006-06-09 10:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rynek wygląda paskudnie. Trzebaby zrobić parking i wyłożyć kostkę.

 • Gotrek, 2006-06-10 12:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na rynku mozna by zrobic deptak.To fakt.Ponoć sa takie plany.Ale parking na rynku to chyba nie bardzo.Rynek powinnien byc tylko dla pieszych..

 • goosiaa, 2006-06-10 18:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ojj dużo zmian przydałoby się temu miast..Między innnymi więcej rozrywek dla boleslawieckieh młodzieży jakiś większy skatepark puby :P więcej dyskotek a nie tylko imperium i nic pozatym....Pozatym remont kina forum i pkp....

 • Gotrek, 2006-06-10 19:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mogłoby byc cos jeszcze oprócz imperium.Ale remont dworca,kina forum to chyba pilnijejsza potrzeba.A przedewszystkim brakuje pracy.Jakis zakładów oraz firm które nie beda przyjmowac tylko nisko wykwalifikowanych pracowników ale także specjalistów.To podnioslo by poziom rozwoju miasta i wtedy ludzie moze stąd by nie wyjeżdzali.Niedługo wybory ,może nasza władza cos zrobi w tym kierunku.Bo jak narazie to niesłyszałem aby były prowadzone jakies poważne rozmowy z inwestorami.Pozdawiam

 • goosiaa, 2006-06-11 11:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  :) zgadzam się z Tobą w pełni Gotrek :) ale jak sam mówisz niesłyszałeś o tym..Ja też nieslyszałam ale wydaje mi się że obiecywać to oni będą gruszki na wierzbie..tylko czy coś z ich pustych słów wyniknie?Wydaje mi się że niewiele...Wogóle niemyślą o ludziach którzy chcą się realizować i zostać w Bolesławcu....Pozdrawiam mądrze prawisz hehe :)

 • Gotrek, 2006-06-11 13:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Masz racje nie mysla o ludziach.I to jest powazny problem.Zobaczymy jak bedzie .Narazie maja robic podstrefe ekonomiczna w Boleslawcu.Jesli przyjdzie tu jakis inwestor to wtedy powiem ,że coś jednak robia.Zreszta w koncu wybory to trzeba sie podlizac wyborcom.:)"Polityka to wielka sztuka. Trzeba ludzi przekonać, że muszą płacić za to, że się ich okrada."

 • gosiunia, 2006-06-26 21:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja zmieniłabym park za "ekonomem" w ładny plac zabaw dla dzieci, wtedy zamiast widoku bolesławieckich pijaczków byłoby widac uśmiechniete buziaczki dzieci. Jest tam dużo zacienionego miejsca, na którym może być boisko, piaskownica i miejsce na drabinki dla dzieciaczków no i oczywiści jakieś ogrodzenie od strony ulicy albo przy mórku tak aby dziecko nie wypadło przez niego w dół. A na razie przydałobysie tam wstawić więcej ławek i śmietników.

 • Zyczliwy, 2006-06-27 10:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z tego co mi się wydaje, to tam był kiedyś cmentarz i pewnie spoczywają tam jeszcze ludzie. Chyba Z. Abramowicz robił kiedyśo tym "parku" program.Jeśli mnie pamięć nie myli to chyba nie za bardzo to miejsce nadaje się na park.

 • adam f, 2006-06-27 12:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gosiunia ogladalas film "duch"? Miejsce na plac zabaw na cmentarzu gratuluje pomyslu! Co wiosne zapada sie ziemia w miejscach starych grobowcow , jako dziecko widzialem jak starsi koledzy wyciagali kosci z takich dziur. W tym miejscu powinien byc zakaz wyprowadzania psow ze wzg na szacunek do zmarlych mieszkancow miasta. (cmetarz istnieje w tym miejscu co najmniej od 400 lat)

 • gosiunia, 2006-06-27 13:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nic mi nie było wiadomo, że tak ponoć kiedyś był cmentarz bo nie od zawsze mieszkałam w Bolesławcu a mieszkając tu obecnie widzę tylko park z pijaczkami tak że czasami strach tamtendy przechodzić.

 • Zyczliwy, 2006-06-27 13:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czyli dobrze pamiętałem.No pomysł na plac zabaw nie jest zbyt dobry.Raczej przychylam się do zdania Adama. Zabrobić wyprowadzania psów, ogrodzić i uporządkować teren.Szacunek zmarłym się należy. Zdzichu Abramowicz mógłby więcej powiedzieć na temat tego miejsca.

 • niezarejstrowany, 2006-06-27 16:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ja bym to rozkopał i posprawdzał, skoro cmentarz jest tak stary to może coś ciekawego tam być. już nie raz cmentarze byly niszczone i jakoś nikogo to nie obchodzilo, więc teraz też nie powinno być problemu.

 • bolek, 2006-07-03 21:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przydało by się wyremontować ulicę Komuny Paryskiej. Naprawić dziury w jezdni, pomalować kamienice, doprowadzić do ładu podwórka. I jeszcze jedna sprawa - chodniki - dlaczego rozmontowano starą nawierzchnię z płyt granitowych i kostki bazaltowej i zastąpiono je tandetną betonową kostką?