ul. Sądowa

Dyskusja dla zdjęcia: Ul. Sądowa.


 • WAN (AEn1eZ), 2008-03-14 20:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tragedia to miasto. Co tu promowac?

 • Lolka (AN0WTv), 2008-03-14 20:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Władzuchnę w telewizji lokalnej za 100 tys. rocznie z kasy miejskiej ...

 • Aneta (Aree36), 2010-02-19 07:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gdyby nie te auta to pomyślałabym że to lata 40-ste.

 • Kacha, 2010-02-19 10:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przykro się patrzy, zwłaszcza, że to kilka najładniejszych (potencjalnie) budynków w mieście, ale niestety takie remonty są bardzo drogie. To samo zresztą widać w każdym mieście na Dolnym Śląsku. I co ważne, w Bolcu nie jest tak najgorzej. Przejedźcie się do Jawora na przykład. Miast, które mogłyby wyglądać jak niemieckie miasta z piernika, jest u nas dużo. Ale ani tych pieniędzy, które tam są, nie mamy, ani pewnego rodzaju kultury, która powoduje, że ludzie czują się współodpowiedzialni za wygląd miejsc, w których mieszkają.

 • czy to oznacza, ze to juz tak ma byc? bo inne miasta maja brzydziej?nie sadze aby to byla wylacznie sprawa kasy...Nie bede tutaj wdawac sie w polemike na co««ida«« pieniadze,ktorymi dysponuje ««miasto«« W zadnym panstwie nie spotkalam sie z tym,zeby mieszkancy mimo pewnej kultury sami malowali,przeprowadzali renowacje swoich kamienic ...poza tym to nie miejsce na taka dyskusje kamienice na fotce faktycznie moglyby wygladac bajkowo gdyby.......gdyby...

 • Do joanny-loz (AtPxat), 2010-02-19 14:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ... gdyby władze miasta wprowadziły rozszerzony (ponad kamieniczki w Rynku) wieloletni lokalny plan rewitalizacji miasta, finansowany w części z funduszy unijnych w którym uwzględniłyby takie ulice jak Sądowa ale i inne np. Daszyńskiego, Mickiewicza. Żwirki i Wigury, Chrobrego, Fabryczna, Asnyka, K. Miarki. K. Paryskiej. Garnacarska, Gdańska, Zgorzelecka itd. i poprowadziły odpowiednią politykę propagującą wśród wspólnot i mieszkańców miasta.

 • to zobaczylibysmy jakie mamy piekne,urokliwe miasteczkogdyby,gdyby.....

 • Nie ma co gdybać ;-)

Reklama