Józef Burniak - Dyskusja z kandydatem na Prezydenta Bolesławca

 • Webmaster, 2006-10-17 18:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zadawania pytań, na które odpowiadał będzie Pan Józef Burniak - kandydat na Prezydenta Bolesławca.Zapraszamy do dyskusji.

 • rak 49 (AN0Egr), 2006-10-26 11:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Józefie niech Pan prowadzi czystą kampanię wyborczą. To co napisał Pan w ulotce skierowanej do pracowników bolesławieckich zakładów komunalnych dyskwalifikuje Pana jako Prezydenta. Ja chciałbym mieć Prezydenta który umie przedstawić swój program, rzeczowo go uzasadnić i do końca zrealizować. W tej ulotce opluł Pan przeciwnika i nic nie zaproponował. Społeczeństwo ma dość pieniactwa. Pan jest mistrzem ptrezentacji swoich racji, tyle tylko że nie przedstawia Pan sposobów realizacji tych ambitnych planów. Jest Pan również mistrzem destrukcji, wysadził Pan z polityki Pana Sasa i innych.

 • WIKTOR, 2006-10-26 13:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co pan sądzi o korupcji w naszym mieście chodzi mi o lokale użytkowe ich najem i wyzbycie za śmieszne piniądze , przykład wynajmowanie STARÓWKI za jedną -dzieśiątą wartości .Co Pan zrobi gdy zostanie PREZYDENTEM .

 • dla raka Wiem,że prawda boli. Przypomnę też. Kiedy mnie wyrzucano z PWiK to podano do publicznej wiadomości, że rażąco naruszyłem prawo. Miało się to tak do faktów jak pięść do nosa. Cel (Wywalenie "komucha") był jednak tak szczytny, że wszystkie metody były dozwolone. Jeżeli uwazasz lub ktokolwiek inny, że w tej ulotce była podana nieprawda to możesz skorzystać z ochrony sądowej. Mój Komitet się tego nie boi bo wsystko to co tam jest napisane jest prawdą.

 • dla Wiktora: Wystąpię do Rady Miejskiej o zmianę zasad wynajmowania lokali

 • Mietek (A7by3w), 2006-10-28 17:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pan panie Burniak szczycił się tym jak załatwił Pan pana Chodyrę. Z pomocą Szmajdzińskiego wyrzucił go pan z PKS-u. Nie twierdzę,że Chodyra to orzeł, raczej dyletant. Niech pan jednak pamięta, że jaką bronią się wojuje itd.Radził bym panu więcej pokory a nie buty i zarozumialstwa.Według mnie i wielu innych nie nadaje się pan na prezydenta miasta. Proszę przemyśleć swoje postępowanie z ludzmi, którzy myślą inaczej. Pozdrawiam i radzę zająć się czymś innym puki nie jest za póżno.

 • Orion 23 (AN0EZl), 2006-10-28 20:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wskazuje pan na niesprawiedliwość przy rozwiązaniu stosunku pracy w PWiK. Czy tak samo nie stało się z pana poprzednikiem panem Molędą? .Mówią mędrcy że dwa razy do tej samej rzeki niemożna wejść. Ok.! zgoda. Ale ja pytam czemu ciągle wchodzimy w tym samym miejscu. Pozdrawiam, to jak z tą krzywdą dla jednych jest a dla drugich nie. Oj trąci to filozofią Kalego z Pustyni i Puszczy.

 • Reklama

 • Meduza (ANI7vH), 2006-10-29 09:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  [...] Jak u Pana z umięjętnościami tanecznymi? Co sądzi Pan o wspieraniu kultury tanecznej w Bolesławcu? - To by były moje pytania.Pozdrawiam Aktywnych Wyborców! Meduza

 • marcin, 2006-10-29 22:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wypowiedzi nie na temat zostały usunięte. Jedna wypowiedź została w części zmoderowana. Proszę zadawać pytania do kandydata na prezydenta Józefa Burniaka.

 • Anna (AsdUR5), 2006-10-30 18:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Informuje Pana, że dzisiejszej nocy śniło mi się, iż został Pan, Prezydentem Miasta Bolesławiec, a miewam prorocze sny. Wiec z góry gratuluję:)!

 • CINOS (A7b0LF), 2006-10-30 18:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Józefie B. uważam,że jest pan politykiem samorządu lokalnego ,który miał już swoje"5 minut"!!!.Moim zdaniem jest pan doswiadczonym człowiekiem ale powinien pan raczej wykorzystać nabyta wiedzę w wspieranu innych kandydatów.Owszem uważam że "urwie" pan parę głosów ale to wszystko.....więc czy warto wystawiać się na te komentarze? Proszę odpowiedzieć nam i sobie czy tylo letnia przygoda z samorządem cos tak naprawdę panu dała? ,a co pan dał w zamian? W sprawie PWiK-u zgadzam się co do głosu że pana Molędę też pożegnaliście niezbyt miło.Ale pamiętajmy jak częstobędą zmieniać sie nastroje polityczne i ludzie u władzy tak często PWiK będzie miał nowego szefa.

 • Patryk (AsdUR5), 2006-10-30 19:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zatrute jabłuszko!"Dawno, dawno temu ..." tak rozpoczyna się czarowna baśń o ślicznej Królewnie Śnieżce, której beztroskie życie zmieniło się za sprawą złej macochy i czarownicy. Zazdrosna o urodę dziewczynki macocha postanawia się jej pozbyć raz na zawsze... Porzucona w dzikim lesie, Śnieżka trafia do chatki siedmiu krasnoludków.....Wszyscy razem wiodą szczęśliwy żywot do czasu, gdy tajemnicza starucha podstępnie częstuje Śnieżkę zatrutym jabłkiem...... Panie Prezydencie, nie obawiałbym sie konkurencji, jeśli juz od początku, na plakatach wyborczych, czestują nas podejrzanymi jabłuszkami,....bez obawy nie zjemy ich!!!!

 • Orion 23 (ANGg0G), 2006-10-31 08:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Burniak czy to nie świadczy o bucie jaką pan ma dla internautów. Ludzie pytają a pan nic sobie z tego nie robi, to po co pan otwierał to forum. Do moderatora : proszę wpłynąć na dyscyplinę kandydata, prezydentem chcemy człowieka rzutkiego a nie urzędasa co musi mieć dwa tygodnie czasu na odpowiedzi. Nich pamięta, że kampania się kończy już niedługo. Pozdrawiam wątpliwego kandydata

 • mysz (ANGg0G), 2006-10-31 16:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Myślę, że takie podejście jak ma pan Orion jest co najmniej niewłaściwe. Mam pytanie do Pana Burniaka. Jak ożywi Pan sport w tym mieście?

 • Orion 23 (ANGg0G), 2006-10-31 18:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szanowna mysz najbardziej nie właściwe jest to, że zostaniemy tylko głupimi pytkami a kandydat będzie milczący jak sfinks.

Reklama