Kto najmniej nadaje się na prezydenta?

 • krezo z pisu (AN0tVP), 2006-11-09 18:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pan Piotr Roman jest protegowanym pana ministra Lipińskiego(tego od taśm maturzystki Beger) i de fato to pan Lipinski będzie kształtował strategię dla Bolesławca pod kontem interesów PiS , a nie mieszkanców Bolesławca, gdy Pana Prezydenta Romana wybierzecie ponownie . Pan Prezydent Roman zrobi wszystko, czego życzył będzie sobie Pan misnister Lipiński(ten od taśm maturzystki Begerowej),gdyż Pan Prezydent Piotr Roman bardzo chce (chyba musi ,aby nie umrzeć politycznie) zostać posłem albo senatorem VI RP.Do tej pory Pan Prezydent Roman realizował swa kampanie do prawyborów parlamentarnych w PiS dokonująć samych spektakularnych ,chybionych i całkiem nonsensownych posunięć ( iluminacja miasta :fatalne rozwiązanie techniczne,ale do przyszłych wyborów parlamentarych nie rozleci się , różnego rodzaju bufonady z występami artystów,którzy swych wystepów w warunkach ,jakie otrzymali w Bolesłacu,występów tych się wstydzą ).

 • A'Men (ANI1Ns), 2006-11-09 23:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Droga myszko Roman też by chciał aby Burniak przeszedł z nim do drugiej tury bo łatwiej by sobie z nim mógł poradzić, ale wtedy mielibyśmy powtórkę z rozrywki(sprzed 4 lat). Ludzie strasznie zawiedli się na Romanie więc zagłosują przeciwko niemu. Uważam, że tylko Stasik może dać radę. Stasik na Prezydenta!!!

 • Janek (AN0lM0), 2006-11-09 23:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Najbardziej pracowitym i znającym się na gospodarce gminnej jest Józef Burniak. Ma duże doświadczenie i odwagę w podejmowaniu decyzji.

 • Edek (AN00hw), 2006-11-09 23:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Największe inwestycje w tym mieście Przygotował Pan Burniak z poprzednim zarządem. To co pisze w gazecie ,,Platforma" jest prawdą. Pan Roman kończył przygotowane projekty przez innych. CZY nie zauważyliście, że w czasie jego kadencji tylko on ma głos w telewizji lokalnej. Nie widziałem żeby opozycja mogła się wypowiadać np. o sprawach miasta. Za Pana Burniaka pamietam, że występowali w lokalnej.

 • autochton (ANI7v8), 2006-11-10 05:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Roman jest ... Dlaczego nie chciał by w Bolesławcu osiedlili się Trapiści? Dlaczego nie zaangażował się w temat? Dlaczego udupił również kilka innych pomysłów na rozwój miasta?Prezydent nie rozumie nowoczesności i wydaję mu się, że zaangażowanie w poprawę estetyki miasta wystarczy. Ale miasto to ludzie i ich troski, którzy chcą wiedzieć co spotka ich za lat 10 i 20. Wiedzą, że jak inni będą się bogacić to im też będzie lepiej. Trapiści to nie tylko zakon. To znakomite piwo i sery i przeznaczanie ich dochodów na socjalne potrzeby lokalnej społeczności. Tego Piotr Roman nie zrozumiał. Szkoda.

 • alien (AN0tu9), 2006-11-10 10:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Drogi Autochtonie ,żeby tylko tego obecnie rzadzący Bolesławcem nie rozumieli ,to by było rewelacjnie,całkiem dobrze byłoby ,gdyby cokolwiek rozumieli ze wspólczesnych procesów rozwojowych i cywilizacyjnych ,gdyby cokolwiek rozumieli,to -wierzaj mi-byłoby dobrze .

Reklama