RADNY NOWAK BOGDAN

 • POLiTHEKON, 2007-01-12 03:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jest kilka nowych twarzy na politycznej bolesławieckiej scenie. Nie mówimy tu o byłych ZOMOwcach czyli radnym Andrusieczce, z którym ściskał się na otwarciu sesji Rady Miejskiej Piotr Roman, ale o tych twarzach "nowej polityki", która "próbuje" zadomowić się w naszym prowincjonalno-potencjalnym mieście.Kim są ci ODWAŻNI, którzy zdobyli w wyborach zaufanie lokalnej społeczności, jakie mają wizje dotyczące rozwoju miasta? Zazanaczam, że nie mówimy tu o takich postaciach, jak Hubert Prabucki, który zręcznie, jak kolumbijski wąż anakonda przebrnął nie tylko bagna socjalistyczno-wenezuelskich liianos, ale i zdążył zadomowić się w sympatykach Ligi Polskich Rodzin!Mówimy tu również o reprezentacji młodych w tym naszym miejskim parlamencie. O tych nieudacznikach z PO, którzy przegrali wybory ponieważ zabrakło im DWÓCH a czasem i JEDNEGO GŁOSU! Jaką więc postacią w tej smutnej bolesławiecko-"demokratycznej" rzeczywistości jest radny Nowak?

 • paryzanka (AN0kVH), 2007-01-12 10:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Radny ten taki jest ,niejako z konieczności logicznej ,jak i otoczenie wsród ,którego się znalazł , jest bardzo smutny !

 • gad (AN0tS7), 2007-01-12 14:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  a ja mysle ze nie wazne jaki radny jest wazne jest co chce zrobic a do jakiej parti nalezy to malo istotne bo coz z tego ze pomazalismy na stanowisko prezydenta lidera PIS jak on i tak nadaje sie do tarcia chrzanu bo nic nowego on sam nie wniesie i bedzie jak za poprzedniej kadencji przywłaszczał sobie cudze sukcesy ale populistycznie tak zagra ze i tak tempy bolesławiecki elektorat zaglosuje na niego bo jest ok i cos zrobil fakt moze zrobioł ale to tylko 5% tego co powinien zrobic. i nikt sie nie dziwi bo miasto zawsze bylo mizerne a rzady mierne wiec toczenie piany jaki kto jest i skad jest gadaniem o dupie maryni bo polityków i ludzi u wladzy powinnismy raczej rozliczac z tego co obiecali i co zrobili a nie debatowac o ich minach i czy jest im smutno czy nie wiec POLiTHEKON nie zajmuj sie pierdołami tylko patrz na wladze nie jaka jest ale jak wywiazuje sie z wyborczych obietnic bo siedzi tam za nasza kase

 • boleslawianka (ANGgrg), 2007-01-12 19:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pan Bogdan Nowak jest bardzo ciekawą osoba w RM . Glosujac na niego mialam i dalej mam nadzieje, ze akurat ten radny jest w stanie wiele zrobic i zmienic w tym miescie {a zrobil juz bardzo duzo- nie bedac radnym}. Szkoda tylko, ze takich ludzi , z tak duzym potencjalem jest w tej RM tak malo. Ten czlowiek na pewno ma wizje dotyczaca rozwoju tego miasta i regionu(zreszta), byleby tylko nie musial tracic sil na walke z ta zacofana i zazdrosna grupa ludzi, ktorzy chca tylko wladzy. Trzymam za niego kciuki i zycze powodzenia.

 • Dziwak (AN0mBv), 2007-01-12 22:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do bolesławianka trzymaj je cały czas aż ci rączki ścierpną i wtedy g.... zobaczysz.PROWINCJA TO NIE MIEJSCE, ALE STAN UMYSŁU.Przyjrzyj się temu co w tym umyśle masz.

 • cas_per, 2007-01-12 23:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  BOGDAN JESTES WIELKI!!!!SDM