Empik. Koniecznie

 • Shigure, 2006-11-29 18:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Uważam, że powinien być w Bolesławcu empik. I to koniecznie. Miasto bez empiku to jak miasto bez ratusza. Ludzie lubią iść do jednego miejsca, gdzie jet cała prasa, a nie tylko niektóre gazety. Poza tym empik-to brzmi profesjonalnie. :)

 • mick (eOFthK), 2006-11-29 19:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  a co ma miasto do tworzenia empiku czy innego McDonalds'a ?? przeciez to sa prywatne firmy i lokalozacje swoich obiektow wybieraja na podstawie liczby mieszkancow i potencjalu, dzieki ktoremu inwestycja sie zwroci. a Boleslawiec to za cienki bolek, wiec saloniki ruchu czy kolpotera to na razie max.

 • mikos (AN0tgz), 2006-11-29 22:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale to rada mieska wydeje pzowolenie na ustytuowanie takich palcówek ,jak np. hipermarket czy empik ,może nie oddac im powierzchni w uzytkowanie .Gdyby był w Bolcu empik,to ceny płyt i ksiazek oarz prasy by spadły i stacili by na tym drobni handlarze ,bo ich marże były by niekonkurencyjne,wszyscy by szli do empiku ,to decyzja zalezay od rady misata

 • Shigure (AN0mCF), 2006-11-30 10:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może macie racje, Bolesławiec to nie miasto na wielkie sklepy. Ale dlaczego w takim razie roi się od hipermarketów, stacji paliw co krok, i niedługo już od centrum handlowych??? Przecież to też nie daje możliwości normalnym sklepom na rozruch. To niszcy miasto. Ludzie, czy nie wystarczy jedna skromna bierdona???

 • mick (eOFthN), 2006-11-30 10:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ????hipermarket czy inny sklep wielkopowierzchniowy tak, ale empik czy inny sklep niskopowierzchniowy - nie. To nie centralnie-planowana gospodarka, bo idac tym tropem kazdy sklep czy biuro mialoby czekac na aprobate rady miasta. jest wolny rynek i konkurencja i nic tego nie zmieni. a ceny prasy sa stale we wszystkich kioskach, czy sklepach. plyty i ksiazki i tak sa w hipermarketach duzo tansze niz w ksiegarniach i w empikach.

 • Beta (A7byDM), 2007-02-08 18:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Popieram pomysł "empiku" w Bolesławcu. Obecnie korzystam z takiego sklepu w Lubinie (zlokalizowany jest centralnie w rynku) lub wirtualnie.